Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne elmennem "hivatásoshoz"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves, nem egy Adonisz alkatú (kicsit mackós) fiú vagyok. A lányokkal eddig nem nagyon volt szerencsém, köszönhetően a külsőmnek és az enyhén introvertált személyiségnek. Eddig ódzkodtam a dologtól, hogy fizetős lányhoz menjek(főleg a tudat miatt, hogy miket lehet tőlük elkapni), de mostanában elgondolkoztam rajta, feltételezve, hogy a szüzességem elvesztésével megnőne az önbizalmam. A legtöbb, amit eddig egy lánynál elértem az a csók. Nektek mi a véleményetek erről az egészről?

2021. ápr. 7. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Hmm, lehet benne valami
Felejtsd el, hülyeség
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy jónak látod
2021. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Külsőn tudsz változtatni. Introvertáltság se gond, ami nekem bejött:

olyan társaságba keveredni, ahol ha nem is sok nő, de van 2-3. Pl. egy koncertre járó. A mi körünkben volt egy olyan, hogy 2 fiúval is volt mondjuk 3-4 éven belül (Azért mondok ekkora számot, mert nem tudom pontosan, de lehet kevesebb), és én lettem volna a 3., randiztunk, de csak rajtam múlt, hogy nem lett semmi. Illetve a másik kettővel se biztos, hogy volt szex, csak próbálkozások, ill. egyikkel lehet, hogy fiatal koruk miatt még nem volt, csak járás. De a lényeg, hogy ilyen körökben van, hogy a férfiak "körbeadják" egymás között a nőt. Egy másik hasonlóban fordítva jártam, tőlem ment a nő egy következőhöz, akit megbántam, nem kellett volna elengedni. De úgy képzeld, hogy kb. hetek alatt játszódott le, szakítok vele, és bosszúból 1-2 hónap múlva már vele dugott.

Ha neten ismerkedsz, az introvertáltság se derül ki rögtön.

2021. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen külsővel és introvertált személyiséggel soha nem fogsz ingyen nőt kapni. Még ha lesz is valaha barátnőd, többe fog kerülni a fenntartása, mint a rendszeres prostizás, és csak addig lesz veled jobb híján, amíg nem talál egy jobban kinéző, nagyobb pofájú kant. Ne csak menj el hivatásoshoz, hanem járj rendszeresen! A betegségek miatt ne aggódj, amelyik lány kicsit is igényes, az senkivel nem csinálja gumi nélkül, ellentétben a diszkóribikkel.
2021. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 alonelyman ***** válasza:
mindenképpen menj el prostihoz mert egyrészt végre szexelni fogsz másrészt lehet ez ad önbizalmat, siker élményt ami makd meghozza az áttörést nálad
2021. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Most az hogy mi mit gondolunk arra öcsém ne alapozz. Neked kell(ene) eldontened..



Mi az, hogy hivatásos ??

Hivatasos rendfenntartó?😅😅

/vicc/



Az én személyes tanácsom:

-EGYÁLTALÁN ne menj "luxus" prostihoz mert amilyen hasznos olyan káros is..


(Miért? Mert rászoksz és a fizud oda fogod hordani..😅)

/ez is vicc/

2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs gond, hogy mackós vagy.


Viszont jól kell kinézned és önbizalmat kell sugároznod ahhoz, hogy felfigyeljenek rád a lányok. Önbizalmat valóban meríthetsz prostiktól, feltéve, hogy normálist fog ki, aki tanít is, nemcsak lehúz.


A kinézeten viszont saját magadon is segíthetsz. Szép ruhák, szép frizura, ápoltság, ezek az előnyös jelzők a nőknek.

2021. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Amugy ocskos!

Inkabb gyúrni járj aztan fel se fog merulni ilyen kerdes benned!


A lanyok állva fognak érted pisilni úgy mint ÉRTEM...!😋😊

2021. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A külső egy dolog, de nem az húz leginkább vissza hanem a félénkséged és hogy nem kezdeményezel a nőknél. Ha úgy érzed ennek leküzdésében tud segíteni ha elmész egy prostihoz akkor meg lehet próbálni. Inkább egy minőségibb prostit válassz, amelyik normálisabb nem csak tucat iparosszexet végez.
2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az introvertáltságot nem úgy kell érteni, hogy nem mozdulok ki, csak nem szeretem annyira a bulikat, mint a kortársaim. Ha olyan emberekkel vagyok együtt, akiket ismerek, akkor hamar feloldódom. A munkám olyan, hogy van, hogy hétvégén is dolgozni kell. Reggel felkelek, beülök az autóba, elmegyek dolgozni, este 19:30 körül érek haza. A diszkókat pl egyáltalán nem szeretem, inkább beülök a haverokkal egy bárba vagy pubba. Ha el is megyek prostihoz, semmiképp nem az út szélén integető forgalomszámlálókat választanám, mindenképp egy kicsit "magasabb színvonalat"
2021. ápr. 7. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Üdv! Én a helyedben elmennék csak ne hangoztasd senkinek utána. Főleg, ha barátnőd lesz. Nincs ebben semmi amúgy, rengetegen járnak a sikeres férfiak közül is.
2021. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!