Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan izgassam teljesen föl?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam teljesen föl?

Figyelt kérdés
Szeretném a párom felizgatni teljesen és előtte ágyhoz bilincselni bekötni a szemét és addig húzni ameddig totál kész lett. Hallottam hogy az jobban ra segít ha nem érek a farkához csak a környéket simogatom és puszilgatom. Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi hogy kinek mi lenne azok a mozdulatok amik kikészítik.? De nők véleményét is szívesen meghallgatom aki esetleg csinált mar hasonlót az hogy kezdett neki?

2021. ápr. 8. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Á meghalnék izgalmamban!
2021. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál típus függő!

Vannak olyan típusok, hogy ha túlhúzod, annak ellenére, hogy totál kész lesz, lelankad.

Szóval én a helyedben nem hagynám ki a farkát!

2021. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon gyorsan vannak határok náluk, amikor már inkabb idegesito lesz a húzás.
2021. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok nekem is sokat segítettek.
2021. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyom a farkát sem ki.. Csak elsőnek szeretném elhuzni hogy nem lát és csak érzi, váratlanul itt ott kisebb mohó harapás rengeteg puszi és hogy érezze hogy direkt nem nyúlok elsőnek a farkához csak a környéket izgatom és amikor már teljesen ki van akkor a hegyet kapom csak be lassan és utána menjen a durvulas.. És nem tudom hogy pl a szem kötött mikor vegyem le? Ha esetleg mar bele ülök (ha addig nem megy el) vagy úgy lovagoljak hogy rajta van?
2021. ápr. 8. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Most vered ki?
2021. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ha" lány vagy menj biztosra! Velem csinálj egy főpróbát!
2021. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!