Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik hivatásos nővel vesztetté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hivatásos nővel vesztették el lett valaha kicsit is normális párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a prostitúciót, de félek örökre elásom magam
2021. ápr. 8. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ásnád el magad? Nem dől össze a világ, ha prostival veszted el. Én is prostinál voltam először életemben, azóta voltam több nővel is.
2021. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
persze én is ott vesztette, el bár sajnálom, hogy nem szerelemből az sokkal szebb és maradandóbb
2021. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó csak ennek nem úgy kéne történnie, hogy velük veszted el... Csak azért, mert már szinte beleőrülsz ebbe az egészbe
2021. ápr. 8. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
nyugodtan kurvázz! Én is így csináltam először, mert nem voltak rá méltók a "normális" lányok..Egyáltalán nem bántam meg, sőt!
2021. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
szerintem brutál gáz kurvával elveszíteni a szüzességet:(
2021. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
gondolj már bele, hogy egész életedben ott lesz veled, hogy annyira gáz voltál a csajozásban, hogy csak egy r.bancra futotta:(
2021. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-6: lemaradtál vmiről. szó nincs róla, hogy vki ne tudna csajozni ezért, csak egyszerű megoldást keres, és nem egy béna szűz tini csajt, aki elszúrja neki az első élményét, arról nem is beszélve mi van, ha nem tetszenek neki a nyomi osztálytársai. kényszerből azokkal hemperegjen, csak mert neked ez lenne tetszetős??? Ő élete, hadd döntse már el maga mit szeretne! úgy osztják itt másokat egyesek, mintha legalábbis a szülőanyjuk lennének. vissza kéne venni az arcból, és inkább támogatni az elhatározásában, amiben semmi rossz nincs, senkinek nem árt vele!
2021. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
#7 azért mert te ekkora lúzer vagy hogy kurvához kellett menned és egész életedben végigkísér az érzés, ne akarj már normális embereket rábeszélni... Te vagy a gáz öreg, nem én.
2021. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hallod magadat nyolcaska,?? ő szeretné, én nem beszéltem rá, csak elmondtam, hogy szerintem bátran, mert semmi rossz nincs benne, tapasztalattal mondtam. te viszont tapasztalat nélkül minősítesz másokat csak mert te olyan nyuszi voltál, hogy kimaradtál az élményből. ki a lúzer, kisfiam? hát csak nem te, aki beszarik egy prostitól? fogalmad sincs miről papolsz. akik kurváztak már azok civilekkel is basztak, tehát mindenről van tapasztalatuk, míg neked max az egyikről, ami vszínű valami szánalmas misszionárius pózos maszatolás volt. szánalmas prűd pojáca vagy. vegyél vissza az arcból, "öreg"!
2021. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Nős férfi vagyok jelenleg.

A feleségem előtt kb. 10 prostituálttal voltam. Nincs ebben semmi gáz, csupán óvatos legyél a nemibetegségeket illetően !

Ha valaki sokat kurvázik, akkor eltudom képzelni, hogy torzul a nőkről alkotott képe. Tehát ahhoz szoksz hozzá, hogy pénzért lehet szexet, "nőt" venni. Erre mindenképpen figyelj oda, tartsd magad karban mentálisan.


34 F

2021. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!