Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fel akartak venni prostituáltnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akartak venni prostituáltnak?

Figyelt kérdés

Ma az utcán megállított egy középkorú elég furcsa nőszemély, és elkezdte kérdezgetni hogy hogyhogy így öltözöm (fekete kabát, fekete gatya, elegánsabb fajta bakancs, értitek nem magamutogató ruházat, hanem inkább egy picit kihívónak mondható szerelés), hány éves vagyok, mik a terveim a jövőre, hol látom magam 10 év múlva, milyen számomra a jó munka, sok pénzt szeretnék-e keresni meg ilyenek. Először nem értettem a szitut, flegmán semleges válaszokat adtam, mert erre általában lekopnak az ilyenek, de mindig feltett egy újabb kérdést, szóval nem is igazán beszélgetni akart hanem kb mint egy állásinterjún.

Utána vetődött csak fel bennem, hogy mi van ha prosti munkát akart adni, de a korom nem ütötte meg a tetszetős mércét, ezért inkább hagyta az egészet.

Szóval szerintetek ez az volt? Vagy ott a felvételi nem így megy?



2021. ápr. 9. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos hogy kerítő volt. Ilyenkor hívj rendőrt.
2021. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy az volt.
2021. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy lehetoseget hagytal ki
2021. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!