Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen pózban szereted a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban szereted a fenekelést?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy adni, vagy kapni, hogy lány vagy, vagy fiú,

csak az érdekel, hogy milyen pózban szereted leginkább, és miért abban.



2021. ápr. 10. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyenben!
2021. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
adni négykézláb vagy kikötözve attól függ hová és milyen erösen
2021. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Hason fekve, pálcával kapom, leszíjazva. Kényelmes, a legpraktikusabb, nincs menekvés. A Tanárnő nem kímél.
2021. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Amikor meztelenül az ölemben hasal a lány. Így pont kézre esik a hátsója.
2021. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Hason fekve kapom meztelenül lekötve a deresen. Néha szigorításként fenekem alá egy kemény párna, hogy jobban kidomborodjon.

De van fenekelő bak is, állva, ráhasalva. Ezen nagyon fáj.

2021. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Számomra nincs olyan, hogy kedvenc pozíció, inkább kritériumok vannak.


Legyen azért kényelmes valamennyire, a fenekelés nagyobb "szenvedést" okozzon, mint maga a pozíció kitartása.


Lehetőleg valami fekvő helyzet legyen úgy, hogy közben ne egyenesen legyek, hanem valamennyire belehessen hajolni, pl egy párna a derekam alatt, vagy valami fenekelőbakon lehessek. Illetve szeretem, ha valamekkora terpeszben lehetek.


Erre rengeteg megoldás van, az otk, egy párna és egy ágy, de az is jó, ha ráhajolok egy székre. A kényelem mellett fontos még az is, hogy könnyebb legyen a célzás annak, aki fenekel.

2021. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Én amikor fenekelek, általában variálni szoktam a pózokat, eszközöket. Eszközök tekintetében kézzel szoktam kezdeni bemelegítésnek, utána öv, pálca, fa vágódeszka amiket használni szoktam, mindegyik másképpen fáj.

Pózok terén a bemelegítést ölbe fektetve, utána hason fekve, párnával a derék alatt, négykézláb széles terpeszben kinyomott popsival (ezt nagyon szeretem, mert azon kívül, hogy jól lehet célozni, teljesen kitárulkozik a lány), hanyat fekve, lábak felhúzva, esetleg asztalra hajolva.

2021. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Hason ágyon fekve X alakban kikötve, meg ugyan ez a póz csak állva szoba közepén, bekötött szemekkel

27L

2021. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

8as volna kedved ismerkedni?

Írj privát. 40f

2021. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Semmilyenbe!
2021. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!