Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A meleg vagy a hetero férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg vagy a hetero férfiak körében lehet gyakoribb jelenség a nők lenézése/alsóbbrendűnek tartása szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem korábban volt egy feltételezésem, de jelenleg megdőlni látszik, szóval érdekel, ki mit tapasztalt eddig maga körül.

2021. ápr. 11. 01:10
A kérdező szavazást indított:
A hetero férfiak hajlamosabbak kevesebbre tartani a nőket, mint a férfiakat.
A meleg férfiak hajlamosabbak kevesebbre tartani a nőket, mint a férfiakat.
Semmiféle összefüggés nincs.
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bunkó, idióta phaszok nézik le a nőket, az meg független a nemi preferenciától.
2021. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szexualitástól függ.

Nem általánosítok, de személyes tapasztalataim alapján heterokra jellemzőbb. Meleg fiúk akiket ismerek mind aranyosak, udvariasak voltak velem, nagyon kedvelem őket, semmi olyat nem tapasztaltam hogy kevesebbre tartanának minket.

Heterok közt viszont már ismerek olyat aki azon a szinten vannak, hogy a nők azért léteznek hogy őket szolgálják. Ismerek sajnos pár ilyet, elkerülöm őket amennyire lehet.

Biszex férfit egyet ismerek, ő konkrétan nőgyűlölő, nem tudom miért.

2021. ápr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"nem szexualitástól függ" vs. "heterokra jellemzőbb"

???

2021. ápr. 11. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén fogalmaztam. A lényeg; szerintem nem szexualitástól függ. De leírtam amit tapasztaltam. De attól függetlenül hogy mit tapasztaltam, nem hiszem hogy általánosítani kéne.
2021. ápr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg az hogy meleg fiút ismerek kb húszat, heterot meg ezret.
2021. ápr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most elsősorban a tapasztalatokra lennék kíváncsi (írtam is), függetlenül attól, hogy ki szerint mi lenne a "helyes válasz".
2021. ápr. 11. 01:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az ismeretségi körömben a hetero férfiak nézik le jobban a nőket.

Neked mi a feltételezésed, ami megdőlt?

2021. ápr. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem függ össze a kettő.
2021. ápr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján minél primitívebb valaki, annál inkább hajlamos a nõket lenézni, szexuális beállítottságtól függetlenül.
2021. ápr. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!