Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szex közben vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex közben vérzés?

Figyelt kérdés

Ma orális szex végén (a férfi az aktív résztvevő) arra lettünk figyelmesek párommal, hogy vértócsában fekszek konkrétan,már azt hittem elsőre, hogy megjött a mensim, de nem, ugyanis belül nem voltam véres, illetve sérülés sincsen sem a csiklómon, sem sehol a nemi szervemen ami látszódna vagy fájna. Az a helyzet, hogy már máskor is volt ilyen, viszont ez most elég sok mennyiségű élénk piros színű vér volt keveredve nyállal. De ahogy abbahagytuk, nem vérzett a párom szája sem, illetve egy nagyon pici sérülést láttunk az ajkán (bár nem értem, hogyan sértheti fel bármi is nyalás közben és hogy egy mikroserulesbol hogyan jöhet annyira sok vér ?!?). De ha az ő szájából jött, akkor utána miért nem vérzett neki sem, direkt köpött is zsepibe utána és tiszta volt teljesen, tehát számunkra totál rejtély az egész, egyébként eddig soha nem történt ilyesmi az évek során, az utóbbi pár hétben/hónapban viszont ez vagy a 3.eset volt. Aggódtam, hogy belőlem jön, mert szerintem az ijesztőbb lenne, minthogy neki a szájából vmi sérülés miatt, de akkor látszódnia kellene valaminek a nemi szervemen, na meg fájna... Egyébként szex közben semmi gond nincs, ezért is kétlem, hogy én vagyok a "ludas".


Értelmes válaszokat várok, ugyanis tényleg bizarr és kellemetlen az egész...



2021. ápr. 11. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre értelmes választ nem fogsz kapni ha ti sem találtátok meg az eredetét! Gyakoroljátok az eseményt és figyeljetek. Remélhetöleg rájöttök.
2021. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet, hogy vámpír?
2021. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi, és végül is jogos, csak olyan érthetetlen😅 bár szerintem hogyha magában a kis nyáltócsában van a vér, akkor logikus volna hogy belőle jön.

Na meg nem is a leghigiénikusabb, hogy úgymond engem is összevérezett kicsit ott lent, lehet ebből bármi gond? Nyilván utána lefürödtem és egészséges a párom, csak na:D

2021. ápr. 11. 17:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem jöhetett a végbeledböl? (aranyér sérülés? Kis berepedés?)
2021. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Sztem belőled is kerülhet a nyáltócsába. Olyankor teljes keveredés van hiszen bele is nyal a puncidba.
2021. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A végbelemből biztosan nem, és a puncit meg azért zárnám ki, mert ninvs rajta semmilyen mikroserules nem es nem is fáj, és nem is volt olyan a puncim utána sem, csak a fenekem és ami a fenekem alatt volt kis nyáltócsa...
2021. ápr. 11. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Akkor mégis miért vérzett, ha nem a menstruációtól? 🤔
2021. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Párodnak biztos a nyalás közben tüskéssé válik a nyelve.


Szerintem ő egy gyíkember.

2021. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7: nem pont ez a kérdés lényege, hogy mitől? :D nyilvan nem menstruáció, mivel nem menstruálok, azta.
2021. ápr. 11. 17:43
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Akkor meg egy kemény menet közben szétb*szt* a méhszájadat.


Más magyarázat erre egész egyszerűen nincsen, nem hallani olyat, hogy szex közben egyszer csak nekiállna vérezni a csaj...


Más logikus magyarázat tényleg nincs erre.

2021. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!