Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akiknek kis csiklójuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek kis csiklójuk van: el tudtatok már menni nyalástól?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon megértő, nagyon igyekező partnerem, de még sose értem el vele csiklóorgazmust. Egy ideje már hanyagoljuk is, mert tényleg nem működik ez, cserébe legalább van hüvelyi orgazmusom többször is.


A csiklóm olyan pici, hogy alap esetben teljesen rejti a fityma, és csak erektált állapotban bújik ki szintén csak nagyon picit.

Én magamnak maszturbálással el tudom érni a csiklóorgazmust, bizonyos simításokkal - ezeket azonban hiába magyarázom a páromnak, hiába csinálja ugyanúgy kézzel és nyelvvel, nem megy.


Próbálkoztam már kétféle vibrátorral is, nyuszival, ami rezegtette, de ez inkább sértette azt a tájékot és fájt, illetve légkeveréses, szívóssal is (bocsi ha nem ez a neve, hirtelen nem jut jó szó eszembe rá). Egyikkel sem sikerült.


Esélytelen, hogy nyelvvel valaha elérjem a csiklóorgazmust? Nektek ha sikerült hogy csinálja a párotok?


(mellőzzük azon kommenteket, hogy rágörcsölök vagy nincs bizalom, mert egyikről sincs szó)



2021. ápr. 12. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is pici van, viszont ilyen gondom egyáltalán nem volt még, simán el tudok menni a párom nyelvétől is. A legjobban a nyelv+1ujj kombót szeretem :)
2021. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem a csikló nagyságától függ.

Nekem is kicsi a csiklóm de mindig sikerült elélveznem nyalástól

2021. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Hát mi függ?
2021. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi, és csak nyalástól nem tudok elmenni. Kell hozzá kis ujj-játék is. De szerintem nem a csikló nagyságától függ.
2021. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is kicsi!
2021. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csiklómérettől függ, hanem attól, hogy hogy nyal a pasi.
2021. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A bőrlebeny a csikló körül, az mozgatása ingerli a csiklót!
2021. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen el tudnak menni, mert nem a csikló méretétől függ. Hanem pont attól amire azt mondtad "hagyjuk", el tudod-e engedni magad, a rágörcsölés nem segít, csak blokkol. Egyébként sokszor nem értem ezt az ilyen-olyan módon történő mindenáron próbálkozást. A szex nem arról szól hogy valamiféle listáról mit tudsz "megcsinálni" vagy mit nem. Hanem arról hogy megtalálod neked hogy jó és azt csinálod, örömforrás nem listapipálgatás.
2021. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is viszonylag kicsi, de nekem meg csak csikló orgazmusom van.
2021. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%

Ahogy sokan irtak, nem a meret az oka.

A kerdesedre nincs egyertelmu valasz.

Van akinek csak huvelyi orgazmusa van, van aki csak csiklo.

Hosszu praxisombol tudom hogy keves olyan no van aki igy is ugy is el tud menni, es csak egeszen elenyeszo szazalek tud itt is ott is sorozatban elelvezni.


Vannak olyan nok akik soha sehogy sem tudnak. Kedves kerdezo, inkabb orulj h nem ebbe a kategoriaba tartozol.

2021. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!