Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nagyobb lett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nagyobb lett a péniszem a sok önkielégítéstől?

Figyelt kérdés

Kezdjük a legelején: Bármilyen gáz, furcsa, vagy hihetetlen, de én 19 éves koromig sose nyúltam magamhoz. Miért? Azért, mert egyszer, nagyjából 11-12 éves lehettem, amikor egyszer megvakartam és megigazgattam a tökömet, mert kényelmetlenül volt, ami miatt az apám azonnal szétb*szta a fejemet (otthon, a számítógép előtt tettem, nem társaságban). Ez olyan traumákat okozott nekem, hogy sose mertem még magamhoz nyúlni. Végül novemberben én b*sztam szét apám fejét, ezzel véget vetettem a kapcsolatunknak. Külön élek, saját műhelyem, kocsim van, meg minden ilyesmi. Lényeg, hogy a kocsim restaurálása közben volt, hogy kicsit stresszesebben álltam a zuhany alá nap végén és egyik napról a másikra azon gondolkoztam, hogy elvetem magamtól minden gátlásom. Szóval azóta naponta 3x gyurmázok, és tök jó érzés, végre valami, ami oldja a feszültségemet, ráadásul zuhany alatt nem kell azzal se foglalkoznom, hogy mire élvezek rá, mert ugye leviszi azonnal a víz. Mióta ezt csinálom, azóta kiegyensúlyozottabb vagyok és olyan, mintha nagyobb lenne a farkam, mert csomó alsónadrágot ki kellett már dobnom, mert némelyik szorított, vagy váratlanul kiszakadt. Meg nadrágon keresztül jobban is látszik. Fogalmam sincs, hogy mekkora a farkam centire pontosan, de olyan átlagos méretűnek mondanám, viszont nagyobbnak érzem, mint régebben. Létezik ez, hogy a maszturbálás miatt kicsit nagyobb lesz a pénisz?


20/F



2021. ápr. 12. 15:00
 1/10 TotoJTD ***** válasza:
67%
Hat ez egy jo kerdes, de pontosan a leirtak miatt ajanlom minden ferfitarsamnak hogy naponta minimum egyszer mindenkeppen csapja ki! En atlagba ketszer, van hogy nincs hozza kedvem, de tudom hogy sokkal jobb utana! Hat a kerdesre nem tudom a valaszt, en nagyon regota fenyezem a bohocot, 14 eves korom ota napi szinten es hat nem pici, szepen megnott nekem is, de sosem mertem volna arra gondolni hogy ettol. Kitudja, talan jon majd valaki aki hiteles valaszt tud adni erre.
2021. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is verem amióta az eszemet tudom de nekem nem nőtt nagyra, csak olyan átlagos. Na jó nem tudom milyen lett volna ha egyáltalán nem nyúlok hozzá.
2021. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak simán azért érzed nagyobbnak, mert hogy előtte nem csináltad egyáltalán, alig volt merev, sosem fogtad a kezedben, stb.?


Egyébként arra én is gondoltam már, hogy a rendszeres "tornáztatás" segíti a növekedést, meg hogy azoknak a fiúgyerekeknek nő nagyobbra, akik napi szinten csinálják, illetve fordítva, akik fiatalon nem foglalkoznak vele eleget, azoknak esetleg ezért IS marad kisebb. De mondjuk ennek pont az lenne a lényege, hogy tizenévesen végig csinálja magának, nem olyan későn kezdi el, mint te. :)

2021. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De most megis mekkorát nőtt?
2021. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 <- Eddig magam se értem, hogy miért nem tettem. Komolyan, nagyon felszabadító érzés. Tisztára úgy érzem magam, mint egy gyerek, aki felfedez valamit, ami másoknak már tök általános. Vajon a szex is ilyen rohadt jó? El kéne kezdenem foglalkozni ezzel a témával is...


#2 <- Fene se tudja, lehet, hogy optikai csalódás ez az egész. Igazából csak most esett le nekem, hogy: Istenem, mit hagytam ki eddig az életemből! Álmomba se gondoltam volna, hogy ez ilyen k*rva jó. A szex pedig csak jobb lehet gondolom. Viszont muszáj Hozzátennem, hogy annyira nem bánom, hogy például az én életemben sose volt tiniszex, meg ilyenek, mert teljesen más dolgok érdekeltek kamaszként (mondjuk még most is annak számítok szerintem). De azért volt pár érdekesebb buliban nekem is részem, épp annyiban, hogy azt mondhassam: jó volt ez a pár alkalom, meg amilyen mélységbe kerültem ezekben, de többre nem vágytam. Szerintem most vagyok az ideális korban ahhoz, hogy elkezdjek ezzel a témával foglalkozni, mert előtte tényleg nem nagyon mozgatott. Ha itt nyitás lesz és leOT-ztatom a kocsim, tuti, hogy mindent meg fogok tenni azért, hogy kiéljem magam. Érdekel minden ezen a témakörön belül, de először is az dolgom, hogy a lehető legjobban felfejlesszem magam. Szerencsére az önbizalmammal nincs gondom már 3 éve, mióta eljöttem a fatertól.


#4 <- Nem tudom, lehet, hogy semennyit, de én pihent állapotban is nagyobbnak érzem. Látszatra olyan 9-10 cm körül lehet pihenten. Állva talán 17, legfeljebb 18 cm körüli, szerintem régebben nem volt ekkora. De lehet, hogy a hármasnak van igaza, hogy most már nem csak hugyozásra használom (bár még mindig nem merítettem ki minden feladatkörét) és jobban a kezemre áll és ettől másnak érzem... Hmmm... Fene se tudja. Mindenesetre itt az idő, hogy nekiálljak "eddzeni" ebben a témában. Ahogy hallottam, nem éppen szoktak pirospontot kapni a 20 feletti szűz srácok.

2021. ápr. 12. 18:06
 6/10 A kérdező kommentje:
*#2
2021. ápr. 12. 18:06
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért nem írja oda a hármast is? Oké, akkor így javítok:


* #2 & #3

2021. ápr. 12. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hihetetlen, hogy olyan sokáig nem nyúltál magadhoz a gyerekkori trauma miatt. Sajnálhatod, hogy jó pár évet - és jó pár élményt - kihagytál. Viszont kezded behozni a lemaradást, és ha nem is a recskázástól lett nagyobb a péniszed, az biztos, hogy az átlag fölé nőtt és elégedett lehetsz vele.
2021. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 <- Igen, tudom, hogy nem így kellett volna alakulnia. De lehetne ennél rosszabb is. Én úgy érzem, hogy mindenem meg van, amit szerettem volna. Teli vagyok ötletekkel, produktívan töltöm a napjaimat, nem érzem magam 0 embernek, és utólag örülök annak, hogy az elmúlt 3 évben nagy hangsúlyt fordítottam az önbizalmamra, az öltözködési stílusomra és a kisugárzásomra. Mert akkor most 20 évesen esélyem nem lenne. Társaságilag simulékonynak érzem magam és úgy érzem, meg vannak azok a képességek a zsebemben, amikre szükségem lehet majd. Az, hogy apám egy g*ci volt, arra hamarabb rá kellett volna jönnöm, ezt jobban bánom, életem legnagyobb csalódása. Próbáltam az évek alatt elfelejteni, hogy mit tett velünk gyerekként, de jöttek az új sérelmek utána. Egy toxikus, manipulatív, irigykedő, hitegető ember, senkinek nem kívánom, hogy ilyennel kelljen élnie. Lehet, hogy ettől nagyképűnek fogok tűnni, de tényleg hálás vagyok magamnak azért, hogy 17 évesen fel tudtam állni. Tanultam ebből is: ha valaha gyerekem lesz, úgy fogom nevelni, hogy sose kelljen megütnöm. Az olyan lenne, mint a megcsalás: nincs bocsánat utána, mert végzetes lelki sebek keletkeznek a másik félben önkénytelenül is. Hmmm... Érdekes önismereti téma kerekedett ki ebből az egyszerű kérdésből :D . Köszönöm mindenkinek a válaszokat, én mindegyikőtöknek zöld pacsit adtam ;) .
2021. ápr. 13. 00:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a farok maszt. nélkül is szokott nőni. (Izgatásnál pl van, akinek elég sokat. :)

De fontos ez? Nem a mérete a legfontosabb.(Az enyém átlagos és jól megvagyok/megvagyunk vele. ;)

2021. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!