Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes várni arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni arra, hogy párkapcsolatban veszítsem el, vagy veszítsem el a legelső fiúval, aki szembejön?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nemsokára 23. A lúzer fajtából.

Szűz. Minden szinten. Se csókolózni, se pettingelni, se szexelni nem szexeltem.

Már így is le vagyok maradva mindennel. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Már rég meg kellett volna élnem ezeket.


2021. ápr. 13. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes várni.
2021. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem megéri várni.

Nekem a szűzességem elvesztése (és a rengeteg körülmény, ami érzékeltette, hogy fontos vagyok számára) az egyik legkedvesebb emlékem.

2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok itt ismerkedni!
2021. ápr. 13. 15:14
 4/17 anonim válasza:
7%
Nem érdemes. 23 éves vagy. Lehet 30 éves korodban találsz magadnak egy elvált, nőre kiéhezett férfit, aki hajlandó lesz majd veled összejönni.
2021. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
10%
A szüzességnek nincs értelme, azon át kell esni.
2021. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a szüzességem egy érték. Én továbbra is várok.
2021. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
20%

22-23 évesen kicsit már gáz. Majd jönnek a "13-14 éves kiscsajok elveszítik a bulikba, az se jobb" kezdetű szövegek, meg a "30 éves koromig vártam a szüzességem elvesztésével, de nem bántam meg", de ezek hülyeségek. Nem csak a 13-14 éves és a 30+-os véglet létezik.


Szerintem nem érdemes. Mire akarsz várni? Semmi értelme. Még tinédzserkorban sokszor menő, meg jónak találják a párok, hogy elveszik egymás szüzességét, első csók, első együttalvás, stb. De te már nem vagy tinédzser. Le leszek pontozva, de ha elképzelem a jelenetet, baromi gáz és kellemetlen.

2021. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
4%
Ott áll egy 32 éves két gyerekes apuka, egy 30 éves szűz nő. Első randin elmennek kávézóba, jókat beszélgetnek, stb. Majd amikor a 32 éves csávó hazakíséri a nőt, a kapualjban csókolóznak, majd mondja a nő: "nekem ez volt az első csókom". Erre a csávó: "akarod, hogy megtörténjen a második?" Erre megcsókolja és csókolóznak. Majd a harmadik-negyedik randin a 32 éves, két gyerekes apuka elveszi a 30 éves nő szüzességét. Ott fekszenek az ágyon, a nő ráhajol a férfi vállára.
2021. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze bizonyára csak és kizárólag az a két véglet létezhet, hogy örökké tartó komoly kapcsolat, vagy első szembejövő.


Az ilyen egy bites felfogásból adódnak problémák.

2021. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Esetleg valahol a kettő között
2021. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!