Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmről a heves és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmről a heves és vad előjáték közben letépném a melltartót, az fájna neki? Vagy ügyesen is le lehet tépni? Úgy, hogy ne menjen tönkre, ne szakadjon el a melltartó?

Figyelt kérdés
Nagyon félti a melltartóit, mindig azt mondja, hogy drága mulatság új melltartót venni az ő melleire. Az átlagosnál kicsit nagyobbak a mellei (pont ettől vagyok megvadulva és állandóan felizgulva), és ilyen nagy méretben ritkán lehet szép melltartót találni. De én már úgy fel vagyok gerjedve, hogy legközelebb letépem, lemarcangolom, lecibálom, lerángatom a testéről a melltartót, erre mérget vehet, ha tetszik neki, ha nem.

2021. ápr. 13. 21:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szexshopban lehet venni téphető melltartót 🤷‍♂️
2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10-es!

Miért? Számodra az, hogy egy kikapcsolódni nem akaró ruhadarabot lecibálok, leráncigálok valakiről felizgult állapotban, annyira elképzelhetetlen?

2021. ápr. 14. 17:49
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem elképzelhetetlen. Hanen az van, hogy egy melltartót nem tudsz elszakútani, nagyon erős anyagból van. 10es voltam.
2021. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor viszont megnyugtattál. Akkor semmi baj. Nem tudok kárt okozni. Köszi a megnyugtatást.
2021. ápr. 14. 19:18
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
De fájdalmat azt meg igen....
2021. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De, pont ez az, hogy ezzel okozol fájdalmat. Mert egy vékony pólót letépsz róla úgy, hogy nem is nagyon érzi, hamarabb megadja magát az anyag. De a melltartó nem adja meg magát, hiába téped, és az bizony nagyon erőszakos dolog, és fájni fog nagyon neki.
2021. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha rá tudnám végre venni arra, hogy egyáltalán ne hordjon melltartót, dobja el az összes melltartóját, akkor nem lenne semmi probléma, megoldódna minden. De ő még otthon is melltartót visel, sőt: néha még abban is alszik. Ezt én nem tudom megérteni. Azt mondja, azért van rajta mindig a melltartó, mert nem szeretné, hogy túlságosan megnyúljon a melle. Jó, azt mondjuk én sem szeretném.
2021. ápr. 14. 22:09
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Már korábban is említettem! Szexshopban lehet venni téphető melltartót. Érdemes lenne beruházni rá. Szex előtt felvenné a barátnőd és akkor teljesülne a vágyad (letéphetnéd)

Mellesleg hogy jössz te ahhoz, hogy eldöntsem mit viseljen a barátnőd? Akkor és olyan melltartót fog hordani, ami kényelmes neki. Ebbe nincs beleszólásod....

2021. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Abban alszik? Pont attól fog megnyúlni a melle.
2021. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Lehet elöltöltős melltartót is venni. Hidd el te is élvezni fogod. :)
2021. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!