Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmről a heves és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmről a heves és vad előjáték közben letépném a melltartót, az fájna neki? Vagy ügyesen is le lehet tépni? Úgy, hogy ne menjen tönkre, ne szakadjon el a melltartó?

Figyelt kérdés
Nagyon félti a melltartóit, mindig azt mondja, hogy drága mulatság új melltartót venni az ő melleire. Az átlagosnál kicsit nagyobbak a mellei (pont ettől vagyok megvadulva és állandóan felizgulva), és ilyen nagy méretben ritkán lehet szép melltartót találni. De én már úgy fel vagyok gerjedve, hogy legközelebb letépem, lemarcangolom, lecibálom, lerángatom a testéről a melltartót, erre mérget vehet, ha tetszik neki, ha nem.

2021. ápr. 13. 21:40
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
*elölcsatos
2021. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

“legközelebb letépem, lemarcangolom, lecibálom, lerángatom a testéről a melltartót, erre mérget vehet, ha tetszik neki, ha nem.”

Ő meg majd lehet, ad egy akkora pofont, hogy a fal adja a másikat, ha tetszik, ha nem. Kis szaros vagy. Vagy csak álmodik a nyomor.

Egyébként elárulom, hogy a nagy mell megfelelő alátámasztás, tartás (magyarul melltartó) nélkül sok nőnek okoz hátfájást. Szóval talán nem kéne pattogni meg okoskodni meg hülyének nézni a barátnődet úgy, hogy soha nem voltál az ő helyzetében (már ha létezik a csaj, mert szerintem csak kamukérdés, hogy verhesd). Ja és igen, nagy méretben baromi nehéz kényelmes melltartót találni és igen, nagyon drágák is sokszor.

2021. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!