Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magam, hogy el tudjak menni?

Figyelt kérdés

Imádok a párommal lenni, nagyon jó a vele minden és nem is vagyok szégyenlős az ágyban. Viszont még nem volt orgazmusom szex közben, senkivel. Élvezem nagyon, de észrevettem hogy mindig arra figyelek, hogy szexi legyek, szexi hangokat adjak ki, hogy "jó" legyek az ágyban, a technikára, és persze hogy a páromnak jó legyen. Ha ő kényeztet csak sem tudok teljesen ellazulni, mert attól félek, hogy ez most unalmas neki, mert én nem csinálok semmit.

Mit lehetne tenni, hogy jobban bele tudjak feledkezni a dologba?


2021. ápr. 15. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejben át kell kattintanod magad, hogy a saját örömödre is koncentrálj. Próbálj tudatosan magadra figyelni, nem csak a másikra. Amúgy én például imádom kényeztetni a barátnőm, egy percig nem érzem unalmasnak, és szerintem a te párod is így gondolja :)
2021. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tényleg így van e. Pl orálisan sosem elégít ki, csak ha kérem. De magátol soha. Kézzel csinálja, de azt sem nagyon sokáig. Kicsit kapkodós, mert már annyira a lényegre akar térni.
2021. ápr. 15. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem unalmas a barátnőnket kényeztetni, ha 30 percig kell csinálni hogy elmenjen akkor addig csináljuk. :)
2021. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ne agyalj annyit. Amúgy miért kell odafigyelni hogy szexin nyögj? Elég szomorú ha nem őszintén jön ki belőled az a hang.
2021. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt még olvasni is rossz volt.



mindig arra figyelek, hogy szexi legyek, szexi hangokat adják ki.


Így soha nem lesz orgazmusod.


N

2021. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nyilván oda figyelek mit csinálok, de ez ösztönösen jön, nem nagyon gondolkozok közben. Hüvelyi orgazmusom nekem sincs, csak csikló. Tehát külön időt kell annak szentelni, hogy én is elmenjek. Szerencsére értelmes, figyelmes párom van, így szinte minden alkalommal sikerül is. Nagyon sok múlik a partneren, nekem is ő az első, akivel ennyire jól megy minden. Sosem éreztem, hogy ez számára teher lenne, számomra se tehet neki örömet okozni. A kölcsönösség nagyon fontos.
2021. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!