Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell normálisan masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell normálisan maszturbálni? Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Már egész kicsi koromban rájöttem, hogyha jó szögben nyomom a nemiszervem az öklömhöz egy ideig, attól elélvezek. Persze ezt nem tudtam mit jelent, később jöttem rá hogy ez az önkielégítés, de aztán arra is ráébredtem hogy ezt más lányok nagyon nem így csinálják. Sose volt még csikló vagy hüvely izgatásra orgazmusom pedig rengetegszer próbáltam áttérni arra, de valahogy nem jutok el a csúcsig. Volt egy barátom, ő is probált ujjazni sokszor de semmi, ebből sok konfliktusunk is volt... Rendes aktusban még nem volt részem de félek hogy ott se tudnék elélvezni.

Mit tegyek? Erre van valami magyarázat? Vagy valami tutorial videó hogy hogyan csináljam?



2021. ápr. 17. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs konkrét séma, hogy hogyan kell csinálni. Ha te az öklödtől tudsz elmenni, akkor csináld úgy.
2021. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa.
2021. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Várj mindjárt megnézem a hivatalos maszturbációs kézikönyvben. Aszongya' állítólag úgy kell csinálni ahogy neked jólesik! Nincs etalon, nincs minta. Megmosod a kis kacsókádat, elhelyezkedsz kényelmesen és nem rástresszelve próbálgatod így is, úgy is, amúgy is és ami a legjobb neked azt csinálod. Nincs tuti módszer, mert nem egyformák az emberek. Olyan mintha azt kérdeznéd kinek mi a kedvenc étele - mindenkié más.
2021. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony így igaz, ezt neked kell kikisérlezezni, hogy neked mi a jó, mert a nőknél ez nagyon változó.

A férfiaknál aligha nem egyértelmű, míg a nőknél nem.

Próbáld azt a pontot ingerelni, ahová a könyöködet nyomod, mert valószínűleg ott vannak a te izgató pontjaid.

Aztán ha rájösz, ezt bizony el kell mondani az aktuális partnerednek, ez nem szégyen, ez bizony így működik.


Magától nehezen fog rájönni. Ha nem a kis "borsód" a legérzékenyebb, akkor meg pláne nehéz lesz téged megfejteni.

2021. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen annyit. én is szokatlan módon csináltam, és idő volt mire máshogy is megtanultam elelvezni, vagy egyáltalán élvezni. Gyakorolj más módokon, mondjuk ujjal ingereld azokat a pontokat amiket ököllel szoktál. Sokat segít, ha kiehezteted magad, és úgy kezded egy mondjuk a csiklodat izgatni ujjal. Minden próbálkozás és gyakorlás kérdése. Egyébként a barátodnak mondd, hogy csinalja olyan módszerrel, ahogy te szoktad magadnak, tan csak elhiszi hogy te tudod jobban :) ne mutasd, hogy parazol, mert így olyan helyzetet teremtesz, ami mintha azt mondaná, hogy "hibásan működsz" szerintem te ezt erzed. De nyugi nem, egyszerűen ilyen módon jó neked. Mondd ez önbizalommal, mikor valaki ki akar elégíteni és meglátod, nem fogja furcsallni, az ököl dolgot vagy bármi mást!
2021. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!