Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen érdemes elveszíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érdemes elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 08:27
A kérdező szavazást indított:
16 alatt ne
17-18 évesen
Érettségi előtt
22 éves felett már ciki
Teljesen mindegy mikor, a lényeg, hogy “jó emberrel” legyen
Egyéb
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Hülyeség sokáig húzni, attól nem lesz jobb, csak kimarad az élvezet a legszebb években.
2021. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Érdemes?? !!

Téged se az eszedért szeretnek.

2021. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 16 évesen vesztettem el, de annyira fájt (a fiút egyáltalán nem érdekelte, hogy nekem jó-e), hogy utána 2 évig gondolni sem tudtam rá. Aztán a fogamzásgátlótól olyan szinten gallyra ment a hormonháztartásom, hogy 20 éves korom óta nem voltam senkivel. Egyrészt két évig tartott amíg helyrepfozom magam, másrészt a csalódás, hogy a fiút nem érdekelte, hogy én mit szendvedek
2021. ápr. 18. 08:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet egy fiúnak nem lényeges, de egy lánynak az lehet, főleg ha rosszul csinálják
2021. ápr. 18. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
22 évesen is ugyanúgy fájt volna. Ez nem kortól függ. És sajnálom.
2021. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Mindenhogy fájt volna, de 22 évesen gondolom 22 éves vagy idősebb fiúval fekszik le, aki talán tapasztaltabb, meg odafigyelőbb mint egy 16 éves srác.

Ettől függetlenül tényleg nem korfüggő, hanem személyfüggő, te pont kifogtál egy tapintatlan hülyegyereket sajnos.

2021. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 tapintatlan hülye gyereket fogtam ki és mindketten 20 felettiek voltak
2021. ápr. 18. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy hány évesen ideális. Ha a partnered egy gyökér, akkor 9, 13, 16, 21 meg 38 évesen is egy kellemetlen emlék marad az első.


Szvsz az a fontos hogy az illető azért veszítse el mert el akarja (és nem azért mert menő szexelni vagy ciki szűznek lenni), és olyannal, akit akkor ideálisnak érez erre. Úgyse fogja tudni az ember akkor, hogy ő lesz-e aztán a nagy Ő (sokszor még 30-40 évesen se sikerül megtalálni). Azt meg már mindenkinek saját magának kell megítélni hogy a másik érdemes erre vagy egy suttyó paraszt akinek csak trófea kell.


A kor teljesen mindegy, valaki már 13 évesen is "érett erre", más meg 18-20 éves korában jut el ide. Érzelmileg és fejben kell érettnek lenni, az meg mindenkinek máskor jön el.

2021. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!