Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan alakult ki a szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult ki a szexkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék! Én nem ítélkezni akarok. És már most megkérek minden kommentálni vágyót, hogy akinek gondja van a szexkapcsolatokkal, az ne is írjon inkább!

Én a kérdésemmel azt szeretném, hogy őszintén megírhasd, hogyan alakult ki a szexkapcsolat köztetek.

Szerelmes lettél?

Hosszabb barátság után alakult így?

Vagy amikor megismertétek egymást már azonnal éreztétek, hogy történni fog valami?

Esetleg zsarolás miatt alakult így? Annyi de annyi történetet hallani…

Mi a te történeted?



2021. ápr. 18. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

itt egymásra írtunk, kiderült, hogy a szex hiányzik, találkoztunk, s utána ment a heti találkozás.

most is keresek szexpartnerségre lányt, nőt


40+ F

2021. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy barátnőmmel iszogattunk nálunk és elővettem, mondván nem bírom ki és kiverem magamnak. Meglepődtem mikor felajánlotta, hogy leszop. Azóta szexelünk de csak barátok vagyunk. Akkor 19 voltam, most 38.
2021. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1.társkeresőn ismertem meg. 1találkozónál már tudtuk hogy ebböl szex lesz. Pár hónapig találkozgattunk.

2.facebookon ismerkedtünk meg. Pár alkalom volt.

3.itt írt rám de nem szex miatt csak beszélgettünk és így alakult. Vele 1évig találkozgattam.

2021. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát 2 -es ez valóban meglepő!

Erről az Így jártam anyátokkal című sorozatban „ A pucér pasi esete” jut eszembe! Aki látta sorozatot az biztosan tudja miről beszélek.

Aki még nem látta és tudni akarja mi is az a pucér pasi poén, akkor tudassátok, és akkor leírom miről is van szó :)

Hát ez majdnem ugyanolyan! Csak veled meg is történt a valóságban! Ezek szerint néha tényleg bejön a dolog :)

2021. ápr. 18. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, 3-ból kétszer. ;)
2021. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 annyit tegyünk hozzá, hogy egy nagyon ronda nőröl beszélünk lógós csöcsökkel.

Úgyhogy valszeg ezért ment simán. Amúgy nagyon jó fej, imádom és nagyon jól kefél.

A sorozatot nem l@ttam nem nézek tévét.

2021. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én felmentem a badoora és véletlenszerűen ráböktem egy fószerra... Levelezni kezdtünk és felajánlottam, hogy találkozzunk.. én már úgy is készűltem, hogy lefekszem vele.. ez volt november végén és azóta már együtt is élünk..
2021. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Badoo az még létezik? Ha jól emléksztem fent vagyok, de már évek óta nem jártam ott.

Azt hittem az már régen megszűnt. Mik vannak :)

2021. ápr. 18. 12:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Én most is keresek partnert hozzá

23 vagyok:)

2021. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik az osztálytársam bátyja volt

Rám írt facen találkozunk e

Előtte sosem beszéltünk

Nyilván tudtam mit akar... Találkoztunk, megtörtént és ment is ez egy darabig

A másik a barátnőm pasijának a haverja volt

Egy buli hozott minket össze

Na meg a badoon elég sok összejött még

2021. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!