Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen bűntetést adjak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bűntetést adjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Online nevelek egy srácot. Neten ismertük meg egymást. Erényövet kellett viselnie. Már pár órára próbálta korábban. De most gondoltam kipróbaljuk hosszabban. Az volt az utasításom, hogy péntek estétől ma (vasárnap estig) viselje. Csütörtökön élvezett amúgy el előtte. Illetve a hétvége során nonstop női tangát kellett hordania, hogy még teljesebb legyen a megalázás :)


Na a kisfaszú csicska erre mit csinált? Olyan kanos volt reggel, hogy elkezdte rangatni az erényövet a pici pöcsén és elélvezett (az erényöv is kicsi, 6 centi asszem, de a farka még kisebb). Am azt sem értem hogy tud nem mereven így elélvezni, de az mellékes...


Na most kellene valami jó bünti. Egyet becsülök benne, hogy bevallotta. Szó nélkül. Szóval őszinte kis szub. De akkor is!


Ötleteljetek:)


20L



2021. ápr. 18. 17:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Ezt elhagytad 🧢🧢
2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Most tényleg erre akarod verni?
2021. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok
2021. ápr. 18. 17:52
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem minősül állatkínzásnak?! ._.
2021. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Ennyire nincs fantáziád? Hagyjuk már.. :D
2021. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, nem kérdezném. Herekinzás jöhet esetleg. Bár övvel már csapkodta magának. Esetleg vmi jó megalázás? Viseljen egész héten tangát melóban? (Csak azt sem akarom h valahogy beégjen, fő a diszkréció). Aztán bizonyítéknak nap közben kell wcn képeket csinálnia:) Vagy nem tudom.
2021. ápr. 18. 17:59
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Nyelje le a saját cuccát.
2021. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azt leszokta. Mielőtt megismertem már lenyelte. Igazándiból azt akarja, hogy neveljem r×bancá😅 azért is próbáltam leszoktatni a farkával való játekról. A cél hogy majd csak análisan elvezhessen. De az még nem megy neki. Pedig tegnap beleültettem a műfaszba. Van neki tapadókorongos. Tényleg beleült, mert képpel kellett bizonyítania
2021. ápr. 18. 18:07
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
Etesd meg a saját szarával, nyalja le a koszos cipőjét, hugyozzon be stb.
2021. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Most kínozni akarod? Vagy azt, hogy élvezze? Vagy nőiesíteni? Nem mindegy.
2021. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!