Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mond, hogy bírod ezt a hatalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mond, hogy bírod ezt a hatalmas fájdalmat?

Figyelt kérdés

Tudod, hogy soha nem lehet a tiéd, mert nem vagy elég jó hozzá, de mégis vágyakozol utána. Hogy bírod feldolgozni ezt a nagy tehert ami belülről felemészt, szinte felfal?


Próbáltál már sok tízet, százat, ezret, tízezret, százezret, de tudod nincs hozzá hasonló, nincs ami hozzá fogható az ország, a világ sőt az egész univerzumban nem volt és nem is lesz ami legalább egy kicsit a nyomába tudna érni. Éjjel és nappal gyötör a fájdalom, tudom nekem nem kell hazudni, nem kell színlelned, hogy fel tudtad dolgozni az én csodálatos farkam hiányát, hogy tudod soha nem lehet a tiéd, mert nem vagy méltó rá. Ezeknek a vágyaknak nem parancsol a szexuális orientáció, mindenkiben egyformán benne van, szinte ez az egyetlen közös az emberi fajban, de ez jó dolog, mert most már tudod nem vagy egyedül és így tudunk rajta segíteni.


Bennem és a többi hozzászólóval egyetemben nyugodtan meg bízhatsz és meg nyilhatsz. Öntsd ki a szíved itt a kommentek között hátha békére tudsz lenni valahogy.



2021. ápr. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én meg fogom ölni magam, ezt nem lehet feldolgozni.
2021. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az idő mindent meggyógyít.. Na meg ha van aki eltereli a figyelmem a másik pasiról.

Ez a 2 segített!

2021. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sandrisbp ***** válasza:
100%
Azért nem kéne ennyire szerénynek lenned... ez már-már álszerénység!
2021. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyugalom! Nem kell eldobni az életed, a kommentek között volt megoldás a problémara. Ha minden kötél szakad, írj prívátban üzenetet és akkor talán meg csodálhatod a csodálatos farkam. Tudom nagy a kockázat de ilyen nemes ügy érdekében vállalom a felelősséget.
2021. ápr. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!