Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hova teszik a péniszük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova teszik a péniszük a férfiak nagy wc-zés közben?

Figyelt kérdés
Mármint lóg bele a wc kagylóba? És nem lóg bele a vízbe? Meg nem fröccsen vissza rá a víz?

2021. ápr. 21. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A felső zsebembe.
2021. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En nem logatom bele, csak ha pisilni kell.
2021. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
Én ki szoktam rakni mint egy szivart a hamutál oldalára.
2021. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ja, mindenkinek lankadtan legalább 25 cm-s hogy belelógjon a vízbe. A hátsó feledre is visszafröccsen ha akkora vonat tolat ki az állomásról mégis ráteszed a valagad nem pucsítasz felette mint az oroszok. Ráülsz, belelóg kiengeded közben a fáradt olajat.
2021. ápr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ez miért szexualitás kategória?
2021. ápr. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
gumipókkal a wc papír tartóhoz akasztom
2021. ápr. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
A szádba.
2021. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Én le.szarom a farkamat. Elküldjem Neked?
2021. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy fasz bele lóg a szarba 🤣🤣🤣
2021. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Volt, hogy új helyen ki kellett cserélni az ellipszis kivágatú lehajtós deszkát nagyobb kivágatúra, mert útban volt, és mit mondjon az ember, azokat a kva csészeket is gyárthatnák előre irányban pár centivel nagyobbra... és mondom ezt úgy, hogy nekem nincs is túl nagy izém, és elég szerény ember módjára próbálom magam azon a liliputi szabványdeszkán összehúzni, de hát nem vagyok egy zsoké termet.


Amikor meg olyanokat ajánlgatnak a nők, hogy hugyozni is ülve kéne a férfiaknak, hogy kevésbé fröcsköljön a falra, hát... visszadobnám újragondolásra ezt a kérést.


Ha lenyomod, lelóg, muszáj is, különben a letolt nadrágodba hugyoznál meg a fürdőszoba közepére nagydolog közben. Nem férfiakra találták ki az ülve vizelést, maradjunk annyiban.

2021. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!