Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem olyan stabil a farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan stabil a farkam mint régebben... miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit kellemetlen már a kérdést is le irni... hát még a szituáció milyen kellemetlen.

Szóval kapcsolatban vagyok 2 éve az elején kicsit gond volt a sexel már akkor igen... előtte nem volt csajom vagy 3-4 évig. Na szóval miután elkezdtünk járni stb stb... következett a sex de nem állt fel rendesen nem birtam felizgulni, gondoltam amiatt van, hogy rég volt csajom stb elszoktam a sextől meg az ilyenektől, közben persze sokszor maszturbáltam is lehet ez is szerepet játszott. Vettem potencianövelőt ami használt is meg minden szép és jó volt, de úgyan úgy nem áll fel rendesen meg nem is izgulok fel rendesen ha nem veszem be, jóformán ha beveszek egy teljes tabletát akkor max 2-3 napig birom a sexet feláll magától stb... de ennyi idő eltelte után már megint csak nem tudok felizgulni... miért van ez?

Lehetséges, hogy rá szoktam az ilyen potencia növelő tablettákra, szedtem többször is mert na sex az kell... és ami kell az bizony, hogy kell, főleg egy kapcsolatban. Sokszor stresszelek meló miatt gondoltam e miatt is lehet ilyen problémám... neten olvastam, hogy lehet ennek pszihés oka is. Na de mikor nem stresszelek fasza napom van minden jó akkor is ugyan ez a helyzet, nem birok beindulni nem áll fel. Néha gép előtt rá rántok akkor viszont oké, de ezt is csak azért csináltam mert már kiváncsi vagyok, hogy igy vajon még müködik a szerszám vagy nem. Reggelente vannak ugye merevedéseim miután felkeltem, állitólag ha ilyen van akkor ez nem impotencia mert müködik a szerszám. Szóval lehetséges, hogy rá szoktam a potencia növelő tablettára, vagy csak egyszerüen nem indulok be a nőmre? Pedig Szeretem, Imádom, ő a mindenem sosem csalnám meg komolyan gondolom vele, jól is néz ki de tényleg. Mégis mi lehet a gond? Valaki valami tipp, valaki járt már hasonlóan?

Légyszives ne irjatok bunkó válaszokat, csak a ti időtöket huzzátok vele, meg az enyémet is többynire. Köszönöm a válaszokat előre is.



2021. ápr. 22. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Csajod ezt hogy viseli?
2021. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Farokgyűrű rendkívül sokat tud segíteni... Esetleg még a felszopás.. :)
2021. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2021. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csajom jól viseli mert adok neki rendesen csak kell hozzá tabletta.

29 éves vagyok.

2021. ápr. 22. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rejtett betegségre (pl cukor) még nem gondoltál?

Nagyon alattomos, évekig nem is tudsz róla! Vizsgáltasd ki magad! Ha különben egészségesen élsz akkor ebben a korban még nem szabadna, hogy ilyen gondjaid legyenek!

2021. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmm értem, és ha cukros vagyok akkor mi a teendő, valahogy helyre lehet ezt rottyantani, hogy stabil legyen a cerka?
2021. ápr. 22. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Öregszel
2021. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bátyám is cukros. Neki is volt ezzel problémája. Beállították a cukrát, szedi a gyógyszert, azóta helyreállt a rend. 45 éves volt, amikor ez történt. Most 56,és rendben működik. Nyilván 30 éve fickósabb volt. 😊
2021. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha-aha értem, ez is érdekes hir, édesapám cukros amugy, lehet most kezdem átvenni az örökséget, mivel a cukor örökletes tudtommal.
2021. ápr. 22. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
#9! Pontosabban a hajlamot lehet örökölni, nem konkrétan a betegséget! Sajnos nem sok a különbség, ez saját tapasztalat!
2021. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!