Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A BDSM-es vágyakat tekintve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM-es vágyakat tekintve mi az a határ, aminél már érdemes szexuálpszichológushoz elmenni egy embernek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Aminél maradandó a sérülés, ott már tuti.
2021. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen bekategorizált határ.

Nagyon széles skálán mozog a BDSM.

F

2021. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek hogy nincs egy konkrét határ, de szerintem józan ésszel fel lehet fogni, ha már valami sok. Amíg nem veszélyeztetsz másokat, vagy ahogy az első írja nincs maradandó sérülés, addig lehet bármilyen fura vagy gusztustalan vagy mit tudom én. De például ha arra izgulsz hogy levagdosod a másik fél ujjait akkor az már lehet hogy sok lesz és érdemes elgondolkozni.

Amit még érdemes figyelni, hogy a testi sérülések könnyen észrevehetők, tudod hogy mi okoz maradandó sérülést. De a lelki, szellemi épségre sokszor már kevésbé gondolnak. A domináns félnek viszont nem is olyan nehéz maradandó sérülést okoznia a szubnak, ha nem figyel a reakcióira, ha kihasználja stb. Például egy kiszolgáltatott szubot könnyű úgy megalázni, olyan dolgokkal amiket előtte nem beszéltetek meg, de lehet hogy az neki annyira rosszul esik, hogy soha nem tudja kiheverni. Szóval akik szeretnek uralkodni valakin: azért óvatosan csináljátok :)

2021. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem határ kérdés.


Aki valamilyen gyermekkori trauma miatt éli meg a szexualitását úgy ahogy, annak érdemes ezt a traumát feldolgozni orvosi segítséggel. Aztán, ha továbbra is bejön neki a szexuális mintázata akkor egészségére. :-)

2021. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdjük azzal, hogy leírod a vágyaid.
2021. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Erős szadomazochizmus mindkét oldalon, középkori kínzóeszközök, csak ilyen dolgokra indulok be.
2021. ápr. 26. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Fantázia szinten izgat, vagy valóban súlyos sérüléseket akarsz okozni, elszenvedni?

Ha csak fantázia, de a gyakorlatban beéred enyhébb játékokkal, amikben a parter is örömmel benne van, akkor nincs gond. Ha valóban át akarod élni a középkori kínzásokat bármely oldalról, akkor valóban szakember segítségét kéne kérni.

2021. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!