Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgatja ha valamilyen női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatja ha valamilyen női ruha lenne rajtam. Ha lenne igazi mellém, melltartót kellene hordani. Akkor én most meleg vagyok? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Esetleg szexuálpszichológushoz kellene mennem? A férfiakhoz nem vonzódok, és csak nők érdekelnek szex terén.

2021. ápr. 22. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de kit izgat? A barátnpdet?
2021. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül. van rengeteg hetero crossdresser
2021. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek nem is merem mondani, mert tuti szakítana.
2021. ápr. 22. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is heteró vagyok, es engem is izgat. Ithon tangát is hordok pl
2021. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Crosdresser vagy. Pszichológushoz akkor érdemes fordulnod ha a saját vágyad, parafiliáid, vagy fétised elfogadása, megélése szorongást vált ki benned.
2021. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elfogadni, mert tudom hogy ez nem normális. De nem szorongok, csak nem akarom kiélni ezeket a vágyakat. Pedig sokszor gondolok arra is, hogy beszerzek hormon tartalmú tablettákat, mellet növeszteni. De dugni szeretek.
2021. ápr. 23. 06:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy szeretsz dugni, még lehetsz heteró és meleg, de biszex is.

Van barátnőd, tehát gondolom a nők bejönnek. Ha a férfiakhoz is vonzódsz, akkor biszex vagy, nem meleg.

Ha melleket szeretnél és nőnek szeretnéd érezni is magad, akkor az pedig már nem csak crossdressing hanem transzfesztitizmus.

Ez nyilván nem fér be a normák közé, de az, hogy "nem normális" kicsit túlzás szerintem.

Beszélgess róla a barátnőddel őszintén, lehet hogy segít az is ha csak elmondod valakinek hogy ezt és ezt érzed és nem nagyon érted hogy miért, vagy hogy mit kéne tenned. Elvileg ő áll hozzád a legközelebb, biztos tud segíteni valamit :)

2021. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!