Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes elveszíteni fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elveszíteni fizetős csajjal,vagy valami oldalon talált csak azt akaró nővel?

Figyelt kérdés

Elegem lett belőle,és végre élni akarom ezt a dolgot.

Csak ennyi,nem szorongok rajta vagy bármi ilyesmi. Csak ez egy lehetőség és gondoltam hátha megéri. Jobb mint a semmi.


2021. ápr. 22. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal pont olyannal kellene akit valóban szeretsz. Ők csak a pénzért csinálják, nem igazán fogják élvezni és így te sem azt fogod kapni amire vágysz igazán. Arról nem is beszélve, hogy téves "kép" fog kialakulni benned emiatt. Persze biztos van olyan lány aki szívvel, lélekkel csinálja, de azért szerintem rizikós.
2021. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesó szerintem érdemes ki tudja mennyit kell még várnod aztán meg nem jó bénázni a barátnőddel szóval nyugodtan gyakorolj hivatásosakon
2021. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne ilyen csajokkal próbálkozz, szerinted mi lesz az első gondolata a barátnődnek majd? Vagy ez titok lesz?

És ahogy előttem is írták téves kép lesz benned. Inkább ismerkedj és csajozz, várj pár évett, minthogy valami rossz alakuljon ki.

2021. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak már beleuntam...

Én úgy akarnám hogy együtt veszítsük el,tehát igazából 20 éves korban ez nem tudom hogy megoldható lenne-e. Biztos van még olyan nő,aki szűz,és komolyat keres tehát egészséges kapcsolatot. Csakhát rögtön ismerkedésnél kezdjem azzal,hogy Helló szűz vagy még?

2021. ápr. 22. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha választani lehet prosti és "csak azt akaró" nő között akkor az utóbbit válaszd. Az más kérdés hogy valahogy nem fognak tolongani a "csak azt akaró" nők, mert neked kell megdolgoznod értük. Ha az megy, akkor tudsz csajozni, akkor pedig akár szűz lányt is fogsz találni.

Egyébként bocs, de szerintem eléggé lekorlátozod magad ha úgy vágsz bele márpedig neked mindenképpen szűz nő kell. S bár nem lehetetlen 20 éves szűz nőt találni (sőt), de azt mondom az válogasson akinek van miből... Ha nem így teszel akkor lehet életed végéig várni fogsz a nagy-nagy tökéletesre és lemegy melletted az élet.

2021. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát választani fogok tehát tehetetlen nem vagyok,csak döntés kérdése miatt írtam ki a kérdést.

Nem mondanám korlátnak,inkább preferációnak elsőhoz,talán én se tudnám leírni,hogy miért gondolom így. Valahogy jobban tetszik az,hogy egy érintetlen nővel vagyok első körben,mint egy agyonhasznált krvával. Nem vagyok az a típus,aki szereti azokat a nőket akik mindenkinek odaadják magukat pénzért,meg ilyesmi. Bár hajlok afele hogy most ez legyen,mert nem akarom tartogatni ezt a dolgot örökké. Keresek és találok,ennyi.

2021. ápr. 23. 02:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél nem kell avval kezdened! Sok lánynak imponáló is kapcsolatban. Vagyis nekem az volna, ha szűz lennék és a párom is az, attól függetlenül, hogy most 16 vagy 20 évesek vagyunk😊
2021. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hármas

Szerinted ezt megfogja kérdezni?Na kivel voltál első alkalommal?Vagy hogyan gondoltad,hogy ez hogy derülne ki?

2021. ápr. 23. 23:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja, de tudod idővel minden kiderül és nagyobb galibát tud okozni, mint ahogy te azt gondolnád. (személyes tapasztalat, nem én problémáztam rajta)
2021. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én így veszítettem el, és nekem megérte. Valószínűleg addig úgysem hagy nyugodni ez a gondolat, amíg túl nem esel rajta. Ha pénzed is van, akkor a prosti a leggyorsabb, legegyszerűbb. Csak valami jót válassz: pozitív értékelésekkel, negatív tesztekkel... És ha már prostizol, akkor arra is figyelj, hogy te is menj el egy évben 1x STD-szűrésre, tb-vel ingyenes.
2021. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!