Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy barátnőm kérte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlmendes kérdése:

Egy barátnőm kérte, hogy tegyem fel ezt a kérdést. Megkérhetlek titeket arra hogy választ találjunk erre?

Figyelt kérdés
Amikor nála alszik a barátja és horkol akkor a barátnőm valamiért felizgul. A barátja az első akire így maszturbált is és az a gáz, hogy már csak ettől megy el ha a barátja persze nem ér hozzá. (A szexuális életük jó) Eddig idegesítette, ha valaki horkolt körülötte. Én mondtam neki, hogy kicsit perverz de pontosan mi sem tudjuk mennyire normális ez. Ha valakinek van ehhez hasonló furcsasága az éredekelne. Segítenétek nekünk?

2021. ápr. 22. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
"egy barátnőm..."
2021. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőd nem tud gépelni? :o
2021. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
-Hrrrrrr,....hrrrrrrr! Erre nem tudom a választ! Gyere beszéljük meg!
2021. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nincs semmi barátnő. Ez rólad szól jobbik esetben. De lehet h faszi vagy, na m1


Sztem azért izgatja fel a horkolás mert tudja h a párja mellette mélyen alszik, és bármit csinálhat a "barátnőd" lehet elképzelte már többször h amig a pasija alszik addig oda megy egy faszi és megdugja a közös ágyukban stb...

L

2021. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi perverz nincs ebben, a perverzió nem itt kezdődik. Úgyhogy ezen nem kell semmit "segíteni". Segíteni akkor kell ha kielégítetlen maradsz a pároddal történő szex során. Kezd azzal a dolgot, hogy megbeszélitek és jelzed neki neked hogy lenne még jobb, mik a vágyaid, mit csináljon máshogy hogy eljuss a csúcsra.
2021. ápr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnődnek nem csak fura vágyai vannak, de életképtelen is? Miért nem ő írt? Ez egy anonim oldal.

A másik opció az, hogy leírtad az egyik legnagyobb klisét, és magadról beszélsz, amit szintén nem értek, mert ahogy már írtam ez egy anonim oldal.

2021. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!