Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Rettentő kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Rettentő kínos ez nekem.

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 4 éve apámmal élek. Most két éve összejött egy fiatal és csinos lánnyal, aki nála kb 8 évvel fiatalabb, de még nem volt férjnél.

Nem fogadnám el soha családtagnak, nem tud anyaként, szülőként de nővérként sem viselkedni, viszont eszeveszettül csinos, karcsú, formás. Sokat ad magára és rengeteget törődik a testével, ami még is látszik. És ciki, nem ciki nekem azonnal megtetszett. Eleinte csak fantáziálgattam róla, majd kicsit (talán túl messzire) messzire mentem és vettem SpyCam-et, ami úgy néz ki mint egy telefontöltő és lehet is bele tölteni telefont, de van benne egy kis kamera. Ezt többször elhelyezték a fürdőszobában, szobában a konnektorban és sok meztelen képet/videót készítettem a nőről, amire rendszeresen maszturbáltam.

Aztán rájöttem (igen, hülye vagyok, ez van, későn jöttem rá de ez van) hogy nem helyes amit teszek és nagy a kockázat is, el dobtam az eszközt. Rengeteg anyagot letöröltem (volt kb 3000 fotó és 200 videó) viszont néhol, pendrive-on meg merevlemezen megmaradt pár és nemrég apám meglátott egy melltartós képet róla a gépemen (szerencsére csak azt) és felelősségre vont, mire kitalálta egy abszurd sztorit akit nem hinném hogy elhitt de annyiban hagyott.


Állajak le teljesen a hasonló dolgokkal? Túl nagy a kockázat? Abszolút mindent töröljek, ne tartsák meg semmit? Nagyon szeretek rá maszturbálni, de félek hogy hosszú távon többet veszítettek mint nyerhetek.



2021. ápr. 22. 23:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Szeméremsértésnek hívják, senkiről nem készíthetsz mozgóképfelvételt/ képet fürdés, zuhanyzás közben!!!!! Tltja a törvény, bár a börtönben majd lesz időd gondolkodni, ha nem hagysz fel e szánalmas tevékenységgel! Törölj ki mindent! Formázd a merevlemezt! A farkad meg ne apád nőjére legyen merev!


Ne már h othon recskázó 19 éves kan vagy... irjal instana csajokra avgy facebookon vagy utcan nyugodtan ismerkedj vagy nyilnak ateraszok stb suliban munkahelyen temetesen klorhazban barhol lehet csajozni! Ne apád csajára verjed már! Bizonyitsd be, hogy Apád fia vagy és te is osze udsz szedni egy jó csajt! Inkabb ebbe fektess energiát ne ebbe a szánalmas és igen igen törvenyb eutkozo tevékenységbe! + ha a csaj megtudja, észrevesz elhagyja apádat MIATTAD és te sem látod többé te kis szánalmas idióta!

2021. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
J amég annyi h neked kinos , akkor b+ a csakj akit titokban felveszel meg ravered mit szoljon? Gondolkozzal mar! Inkabb csajozz! Nme elhetsz ennyire szerencsetlen!
2021. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Jó álmodozást kisfiam.
2021. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Jobban jártál volna, ha kikezdesz a nővel.
2021. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Örülj hogy apád nem árult be a barátnőjénél, aki nem jelentett fel ezért. Tudta és beleegyezése nélkül készítettél róla kompromittáló felvételeket. Ezért börtön is járhat.
2021. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Mi volt az abszurd story?
2021. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Vagy smárold le a csajt, feküdj le vele, ejtsd teherbe és költözzetek Disneylandbe.

Szerintem ez tökre beleillene ebbe a mesébe.

Na szép álmokat.

2021. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
87%
Még neked kínos? Ez már bűncselekménynek számít, hozzá téve, nem vagy már gyerek, hogy egyátalán ilyen meggondolatlanul cselekedj. Térj észhez, de nagyon gyorsan és keress magadnak mást, ne pedig apád párját próbáld meghódítani..
2021. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Ezt többször elhelyezték a fürdőszobában


Kik helyezték el? Tudod, van az úgy, hogy az ember nem figyel alany-állítmányra, ilyesmire, mikor menet közben találja ki a sztorit.

2021. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Még ennyi erkölcsrendészt itt! Az ilyen és ehhez hasonló történeteknél sokan gondolkodás nélkül törvénysértést, rendőrséget, börtönt írnak, holott biztos vagyok bene h ők maguk is követtek már el olyat, ami törvénysértő, lehet h még nem is tudják h az. Vagy ha hasonló helyzetben lennének, talán ők is csinálnának hasonlót, legfeljebb másképp.

Van itt egy sztori, véleményt kért a kérdező, nem ítéletet.

19 évesen én is csináltam hasonlókat, meglestem akkori bnőm hugát, egyetemen a zuhanyzó csajokat fotóztuk, nyaraláson titokban levideóztam egy szexelő párt, stb. Sokan csináltunk már hasonló, egyébként hivatalosan elítélendő vagy törvényszegő dolgokat. na és aztán, ki nme szarja le? Ezek hozzá tartoznak az élet dolgaihoz, mindenkinek vérmérséklete szerint. van aki súlyos bűncselekményeket követ el, van akit pedig teéljesen hidegen hagynak ezek a dolgok, ez a 2 véglet, ezek ritkák is.

Nyilván most jól le leszek pontozva, h úristen hogy gondolkodhat így vki, de nézzetek magatokba vagy a környezetetekbe és vegyétek észre, hogy ezek a dolgok életünk mindennapi részei. Aki pedig nem tudja kihasználni az élet által felkínált pillanatnyi lehetőséget, az egy balfasz.

Én már tapasztalatból beszélek.


(Egy 40 feletti családos apuka vagyok, aki közel 20 éve él boldogan családjával, gyerekeivel, tehát nem vmi elfuserált bűnöző vagyok.)

2021. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!