Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy emiatt lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy emiatt lett lábfétisem?

Figyelt kérdés
Kiskoromban sokszor tv-tem Anyámmal egy ilyen egyszemélyes ágyon( de mivel akkor még kicsi voltam jól elfértünk rajta) ahol úgy feküdtünk, hogy a fejem anyám lábánál volt mindig így kb a tv helyett a talpait láttam végig, aztán elkezdett tetszeni a dolog és sokadik alkalommal megkértem őt mindig hadd masszírozhassam, ami tetszett is anyumnak és volt párszor hogy este úgy aludtunk el és akkor a sötétben belenyomtam az arcom a talpába és reggelig úgy aludtunk, ami szintén nem zavarta őt. Ez mennyiben járulhatott hozzá hogy mára az első amit megnézek egy lányon az a lába?

2021. ápr. 26. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ez ilyen veleszületett dolog, hogy kinek mi, csak rá kell jönni.

Lehet ezek a gyerekkori dolgok felgyorsították benned a menetet és hamarabb rájöttél, hogy neked ez jön be.


Persze lehet, hogy rosszul gondolom és ez olyan kialakulós dolog, de akkor egyértelmű, hogy ezért igen.

2021. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem befolyásolta, igenis.
2021. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehetseges, hogy ez valtotta ki
2021. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy kellemes élmények kötnek ehhez az emlékhez és ezért keresed egyből, amikor egy lányt meglátsz. Finom, puha és meleg volt az anyu talpa?
2021. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, Szia, igen de, ami még nagyon jó volt benne, hogy az illata is mámorító volt, hiába feküdtünk le úgy, hogy aznap nem mosta meg a talpát (ráadásul ez nyáron), annak ellenére még a lábujjak közt is, ahol a legintenzívebben lehet érezni a lábszagot, oda is szívesen dugdostam az orrom, mert nagyon izgató volt, ráadásul ugye nyáron még ragadt is egy kicsit a talpa az izzadtságtól, és mikor így az arcomba rakta az külön jó érzéssel töltött el.
2021. júl. 21. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem mondani, hogy ez a későbbiekben úgy állandósult, egészen 16 éves koromig, hogy lábmasszírozás címszón, együtt néztünk tv-t, de ezt úgy kell elképzelni, hogy sokadik alkalommal már vártam Anyum az ágyban fekve, kiabálva, hogy kezdődik az adott sorozat, és Anyum jött is, befeküdt mellém velem ellentétesen az ágyba és se szó se beszéd beterítette az arcom a talpaival, és alkalmanként előfordult, hogy még meleg, nedves volt, mert épp akkor érkezett haza a boltból vagy a munkából. És ez tök természetes volt Anyumnak, pl. így visszaemlékezve volt olyan ha viszketett a talpa, akkor fogta és picit erőteljesebben megdörzsölte az arcom a talpával, hogy "hogy bocsi csak viszket".
2021. júl. 21. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló módon én is kényeztettem a barátnőim lábát. Ha neked is lesz barátnőd, megkedvelteted vele ezt. Az Anya pl: klumpát, szandált, vagy elegáns körömcipőket hordott akkoriban?
2021. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!