Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi aki olyan mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Murk kérdése:

Van olyan pasi aki olyan mint én,hogy szereti ha barátnőjén van nyakörv ami lakattal van rögzitve közterületen, boltban? Vagy esetleg lánc. Esetleg az autoban oda van bilincselve valamihez. Persze ő is szereti igy nincs rá kényszerítve.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, de még nem próbáltam.

F35

2021. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a nyakörvet kipróbálnám magamon:P


F

2021. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szobában csak nem nyilvános helyen, van pórázom és imádom ha rajtam van főleg szex közben nagyon izgat
2021. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincsen szó porázról. Amugy egyszer a meki drive ba is ugy álltunk be hogy a kapaszkodóhoz volt bilincselve.
2021. ápr. 27. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az nyakörv de lehet használni pórázként is, egyszer lementem a rendelt kajáért úgy hogy a nyakörv rajtam maradt. ^^"
2021. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen, de izgatna

N(sub)

2021. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha sub a partner élvezi de azért nem minden nő az vagy nem minden nő vállalkozó szellemű! 41f
2021. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem is izgat ez.


19/F

2021. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgat, meg a barátnőmet is. Van egy fém tüskés nyakörv, nem lakattal hanem egy kis csavarkulccsal lehet nyitni, azt szokta viselni akár utcára is. A nyakörv elég jól néz ki, bár néha megbámulják, sokan azt hiszik azért hordja mert egyébként is kicsit extrémebben öltözködik (rocker, goth ruhákban).

Van egy lakatolható bőr nyakörv is, abban inkább csak itthon szokott lenni.

Most azon gondolkozunk hogy beszerezünk egy erényövet, mert az mindig rajta lehetne.

2021. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató, hogy diszkréten vagy nyitottabban kimutatja hovatartozását. Ez sokszor megkönnyíti a kapcsolatfelvételt, ha tudjuk, hova tartozik a másik.
2021. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!