Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kéne egy kis segítség! Áprili...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne egy kis segítség! Április 13. Meg kellet volna jönnie de nem jött előző pénteken barátommal megvolt az első együtt lét után fájt alul a hasam nem véreztem mikor elvesztettem. Most itt sokan mondjak hogy méhszájseb.? Szerintem nem..?

Figyelt kérdés

Régebben volt cisztám a méhemben szóval az is lehet. De nem tudom ma ilyen barnás sárgás válladék jött ki belőlem..

Valaki segítsen!!

Nyugtasson meg...

Mi lehet a baj?



2021. ápr. 27. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek?
2021. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj nőgyógyászhoz, nem ciki róla beszélni orvosnak hogy mi történt.
2021. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz,ő jobban fog tudni segíteni.
2021. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el nőgyógyászhoz. Én miután elvesztettem és elmentem kiderült hogy cisztás a petefészkem
2021. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs tele a temető fiatal lányok sírjaival "meghalt mert elvesztette a szüzességét". Nem okoz méhszájsebet az hogy lefeküdtél a pároddal. A folyás rengeteg mindenre utalhat, köztes "barnázás" (főleg amúgy is most kell megjönnie), de lehet akár fertőzés is. Ha akut tüneteid vannak akkor keresd fel a nőgyógyászod, "távban" nem fog tudni még egy nőgyógyász prof sem segíteni, sem megmondani mi a gond.
2021. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött szóval szerintem azért fájt
2021. ápr. 27. 12:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!