Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elfordult már valakivel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfordult már valakivel, hogy cuckold vagy hotwife fétise miatt tönkre ment a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mi történt amit az egyik vagy másik fél már nem tudott feldolgozni vagy elfogadni?

2021. ápr. 27. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk igen. Elengedtem a feleségemet dugni akivel szeretne, ami egy darabig jól is ment, de utána belezúgott egy senkiházi kis köcsögbe, el akart hagyni, de aztán mégse, én meg ki akartam rúgni, de aztán mégse, és most teljesen nullán vagyunk, bár még együtt. Azt tegyük hozzá, hogy több klasszissal jobb pasi vagyok mint a feleségem kis "szerelme" bármilyen téren, mégis így végeztük. Van, akinek nem való a nyitott kapcsolat, bármennyire is állítja.
2021. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
#1 eleve miért kell nyitott kapcsolatban élni? Hihetetlen h az emberek rosszabbak az állatoknál és csak az ösztönök hajtják őket... borzasztó ...
2021. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Gondolom több oka volt. Felnőtt emberek, valóazínüleg átbeszélték. Gyanítom a nő mindenben csak bólogatott, csak hogy végre elmehessen dugni. Pedig ez még közelről sem erről szól, legalábbis nem csak erről. Ahogy olvasom a férfinak ment is volt, tetszett is volna neki, de a nő rohadtul nem tartotta be a szabályokat. Mondjuk azt, hogy talán éretlen(?) volt a nyitott kapcsolathoz.(lelkileg, érzelmileg). Így simán megszédítette egy kis jöttment porfing.
2021. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%

Na pont ezért nem szabad állandó partnert tartani, legalábbis az elején, mint amit az egyes írt.

El kell menni swingerbe, vagy diszkóba, aztán ott majd megdugják.

Aztán megy mindenki a dolgára, nem az, hogy utána még írogat meg beszélgetnek.

2021. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most már én is így látom, késői bánat. :(
2021. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Bocs, rosszul fogalmaztam.

Lehet már az elején is állandó partnert, de csak olyat, akiben meg lehet bízni és nem kezdi el kavarni a szart, mert itt is azon ment el a dolog, hogy a féreg többet akart.

Amúgy tipikus sztori, nem kell ide cuckold.

Az asszonynak tetszik az új, lelép, aztán mikor rájön, hogy csak mézesmadzag volt, akkor jönne vissza.


Sajnos ezt most vagy benyeled és többet egy szót se róla, vagy ennyi volt.

Nyilván a feleség gondolom többet hallani se akar a cuckold-ról, kár érte, hogy így alakult, mert egyébként baromi nagyokat lehet élvezni.

2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, azóta hallani se akar semmiről, már nem érdekli sem a többes, sem a swinger, sem a cuckold – sem a szex. 💆‍♂️


Annyi csak, hogy a kiscsávó tényleg semmilyen szinten nem pálya hozzám képest, sem kinézetre, sem intelligenciára, sem jövedelemre, sem semmi másra, szó szerint egy senki. Az asszony azt állítja az volt a kiváltó ok, hogy összevesztünk párszor és ő úgy érezte, én nem tisztelem őt eléggé. És kellett neki, hogy “valaki felmossa őt a padlóról” (ami fizikailag úgy történt, hogy jópárszor keményen megb…ta a hátam mögött + egyfolytában csetelgettek, új életről álmodoztak együtt stb.).


Szánalmas tényleg.

2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a feleségem beleszeretett a pasiba,a hátam mögött cseteltek,beszéltek,találkozgattak.
2021. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan jártam, mint az #1-es. Annyi különbséggel, hogy talán már eleve bele volt zúgva a srácba a feleségem. Mivel a szerető nem tudta igazán jól megdugni, ezért utána én "vígasztaltam". Ez nagyon jó volt, mert korábban már jóideje nem kezdeményezte a szexet. Persze élvezte az új f@szt, de nem tudott elélvezni tőle. És persze élvezte azt is, hogy ezt nyíltan megteheti.

Este már velem nyalatta, dugatta magát.

Ekkor voltak a legjobb dugásaink, de én már csak egy rib_ncnak tekintettem.

2021. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Wow. Ezek a sztorik lesokklonak, és elbizonytalanítanak....:/
2021. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!