Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az elsō...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az elsō alkalom? Milyen érzés volt? Nem volt bennetek olyan érzés hogy tudatlanok vagytok?

Figyelt kérdés
Srácok, és csajszik véleménye is érdekel.

2021. ápr. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem volt :D de a partnerem is szűz volt, ezért nem érintett negatívan. Szerencsétlenkedtünk, nevetgéltünk, összességében mindkettőnknek abszolút pozitív élmény volt, de nem úgy, mint a hagyományos szex, inkább, mint amikor a kisgyerek először játszik az új játékával.
2021. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mi is mindketten szüzek voltunk. Mi nagyon sokáig ismerkedtünk egymás testével. Borzasztóan random jött az első szex (ha valaki aznap reggel nekem azt mondja hogy este elveszíted a szüzességed körberöhögöm), viszont nagyon egyértelmű volt ott akkor hogy ennek meg kell történnie. Én például szó szerint remegtem annyira kívántam őt. Nem bénáztunk hanem kommunikáltunk, hogy hogyan lenne a legjobb először. Nagyon szerencsésnek érzem magam ilyen téren, hogy így történt meg. Ne legyenek benned gátlások sem félelmek, és csak akkor tedd meg ha majd évek múlva visszagondolva is azt fogod mondani hogy "nem bántam meg hogy vele, ekkor és itt történt". :)
2021. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jól kijöttetek🥺 Megkérdezhetem hogy hány évesek voltatok?
2021. ápr. 28. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Én (L) 18 ő (F) 17

2021. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!