Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Látszik a lányok punciján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik a lányok punciján kívülről, az orgazmus közben történő hüvely összehúzódás miatti rángás?

Figyelt kérdés
Megmozdulnak-e olyankor a szeméremajkak, esetleg a csikló orgazmuskor a csikló?

2021. ápr. 29. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
igen, a csikló megkeményedik és érezni lehet a rángást is.
2021. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyénje válogatja, de általánosságba véve picit látszik. Ha nagy orgazmust él át a nő, akkor azt nem a hüvelynél fogod észrevenni, hanem hogy az egész testén átmegy. Elég szép látvány.
2021. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
#1 vagyok. bocs felreertettem... hüvelyi orgazmusnal nem lehet érezni a csiklón, a hüvely húzódik össze.
2021. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hüvelyi orgazmust lehet látni a szeméremajkakon? Látszik kint a punci rángása?
2021. ápr. 29. 08:09
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
hat bocs en meg sosem videoztam le a sajat orgazmusomat.
2021. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

A csikló orgazmusomnál én érzem (a kezemmel), hogy a hüvelyizmaim mozognak, szerintem kívülről is látható.

Azonban a hüvelyinél nem érzek ilyen ritmikus összehúzódásokat, a párom is csak az arcomról és a testem jelzèseiből látja, hogy elmentem.

2021. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sem a csiklóban, sem a szeméremajkakban nincs izom így csak közvetve látszódik ahogy az egész p.nci "megmozdul" a hüvelyizmok összehúzódása-elernyedése mentén. Ettől még ne várj valami hű de látványos remegést. Amúgy bocs, de te nézni akarod vagy csinálni? :)
2021. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nem a puncin lehet ezt látni, hanem a nő viselkedésén, reakcióján. Az egész teste zihál.

Sok nőnél gyönyörű látvány mikor igazi orgazmusa van.

2021. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, nálam legalábbis
2022. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan kapcsolatom, hogy neylon lepedőt kellett a lány alá teríteni, merz olyan orgazmusa volt, közben pisilt is, és nemtudta visszatartani.

Ha visszatartotta, akkor orgazmusa sem volt.

2022. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!