Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon a kamasz lányok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a kamasz lányok is felizgulnak olyan gyakran kb. a széltől is, mint a kamasz fiúk?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2021. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A kamaszok terén nem tudom,de 18 körül nagyon is.

F

2021. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kancácska ***** válasza:
93%
Megtudom erősíteni, hogy nagyon is. Természetesen ez biztos változó, hiszen nem vagyunk egyformák, de saját tapasztalat, hogy igen. 29N
2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, csak jobban titkolják.
2021. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen fel, de kicsit másképpen. S ettől még nem fognak fűvel-fával dugni, ugyanúgy ki kell építeni a bizalmat (sőt mivel bizonytalanok magukban - mint a kamaszok többsége - még nehezebb is mint egy érett nő esetében).
2021. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
A lányok nagyon sokfélék, és nagyon komplikáltan működnek, ők sem értik magukat. Arrafel mondom, hogy vannak olyan lányok, akik már 16 évesen annyira kívánják a szexualitást, és állandóan fel vannak izgulva, hogy egy tinifiú elbújhat mellettük. Mások meg 18 évesen is pislogva néznek, és nem értik, mi a jó az egészben, sosem izgulnak fel rendesen, stb. Ezt onnan tudom egyébként, hogy én fiúként 16 éves korom óta csajoztam elég intenzíven, és ez volt a felállás.
2021. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen
2022. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, sőt. Nézd meg azokat akik szabályosan elájulnak ha a kedvenc celebpasijukat látják, vagy hogy folyton fiukrol beszelnek egymassal
2022. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is. Én pl. onnan tudom a mai napig,hogy 3-4 nap múlva megjön, hogy nagyon kívános vagyok, már csak a szex gondolatára is benedvesedek. Na ilyen napokon bármilyen kis inger elég. 16-17 évesen meg alapból ilyen voltam szinte mindig.
2022. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!