Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretnék kapcsolatot, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék kapcsolatot, ez normális?

Figyelt kérdés

Nehéz elmagyarázni mi van bennem de nem érzem úgy hogy készenállnék 18 évesen egy kapcsolatra. Szeretnék szeretni és szeretve lenni de a vele járó “stressz” miatt nem szeretnék. Az előző kapcsolatom annyira kimerített hogy képtelennek érzem magam arra hogy kapcsolatba kezdjek. Azon aggódni hogy megcsalnak-e, viták, vagy hogy folyamatosan megbántanak. Túl gyengének érzem magam a negatív részéhez. Lehet csak én vettem magam körül rossz emberekkel. Ez mellett nem tudom elhinni hogy valaki szerethet engem. Az előző és egyben egyetlen kapcsolatomban csak megbántottak és kihasználtak állandóan. Rettegek hogy megint egy ilyen emberbe futok bele. Mit tudnék csinálni? Lehet ez kicsit zavaros. És bocsi hogy ide írom ki de nincs senki akivel erről tudnék beszélni.

18/L



2021. máj. 1. 01:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Normális. Miért ne lenne az?
2021. máj. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De szeretnék de félek tőle. Ez inkább a megfelelő megfogalmazás. Mit tudnék tenni hogy le tudjam küzdeni a félelmeimet és a sérelmeimet az előző kapcsolatból?
2021. máj. 1. 02:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Literálisan ugyanez van velem is, csak én fiú vagyok. Szeretnék egy nyugalmas, kedves kis kapcsolatot, de félek a sok negatív tapasztalat miatt belemenni egy kapcsolatba. Szerintem ez viszonylag normális, idővel pedig remélhetőleg mindkettőnknek jobb lesz :D

18/f

2021. máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem hagysz magadnak időt? 18 évesen nagyon fiatal vagy, nem egyik kapcsolatból a másikba kellene ugrálni!

A szerelem akkor talál meg amikor nem is számítasz rá. Nem kell erőltetni a dolgokat. Először is “gyógyúlj” meg lelkileg!

2021. máj. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi férfi aki szeret az tisztelni fog úgy is!
2021. máj. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éve vége van annak a kapcsolatnak már. És azóta sem tudtam “meggyógyulni” mert nem tudom mit kéne tennem, milyen úton induljak el. És mint írtam nem ugrálok egyik kapcsolatból a masikba mert eddig egyetlen egy volt…
2021. máj. 1. 02:09
 7/15 anonim ***** válasza:
De miből nem tudtál? Szereted még azért? Vagy mitől félsz?
2021. máj. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, elég sok lehetőséged lesz még kapcsolatra.

Viszont ha állandóan a régmúlt dolgokon töprengsz,soha nem fogsz normális kapcsolatban élni senkivel.

Ne felejtsd el,az,hogy volt egy szar az életedben,az nem jelenti törvényszerűen,hogy a következő is ilyen lesz!

Az embert érik mèltatlanul csalódások,de ha ennek az árnyèkában éljük az életet,akkor lehetőséget sem adunk egy valaminek,ami akár sokkal jobb lehet.

F

2021. máj. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretem isten ments. Menekülök az olyan emberektől akik kicsit is hasonlítanak hozzá. És így utólag úgy érzem hogy én már az utolsó 3-4 hónapban egyátalán nem szerettem csak nem mertem szakítani.

Azért nem tudtam (szerintem) meggyógyulni mert eddig akárhányszor voltam szerelmes (2x) mindegyik viszonzatlan maradt. Mert soha nem voltam elég jó. És most is ettől félek. Meg attól hogy megint hülyére vesznek

2021. máj. 1. 02:15
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Ezért mondtam,hogy ki kell lépni ennek az árnyèkából.

Nem szabad állandóan rettegni,hogy valaki át kurja a fejed.

Az meg végképp butaság,ha magadat okolod,egy olyan kapcsolat miatt,aminek amúgy sem volt értelme.

Egyszerűen nem illetetek össze, és ennyi.

Nyugi lesz még sok jó ember az életedben,aki miatt megèri el felejteni azt az egy szart.


8-ad voltam

2021. máj. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!