Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki már innen talizott?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már innen talizott? persze nem sima ismerkedés keretein belül hanem szex vagy fétis vagy bármi ilyen miatt(?)

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne adott egy lány akivel tudnék talizni a fétisem kiélése érdekében persze nem csak a két szép szememért. De az a baj napokban olvastam olyanokat hogy utána meg lett zsarolva ha még nem ad ennyi meg ennyit azt fogja állítani hogy megerőszakolta és ezzel fenyegeti.Nyílván ha ezt leírja bukta de ha úgy csinálja ennek a közlését hogy nem marad meg vagy nem tudja rögzíteni akkor meg gond van. Erre mekkora esély lehet? őszinte leszek bogarat űltetett a fülembe a dolog mert full ismeretlenről van szó hiába hogy én hozzám jönne vagy én hozzá. Nagyon akartam menni de most valahogy nagyon elgondolkozok hogy mitévő legyek.

2021. máj. 1. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Senkivel nem merek talizni pont az ilyenek miatt. Pedig dugnék éjjel-nappal legszívesebben. Csak heti egyszer megyek prostihoz, de most egy jó ideje náluk se voltam. Kicsit van para, hogy elkapom ezt a szart.
2021. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálam szexről szó se lenne max csak én mennék el ha elmennék a fétis miatt így neki inkább semleges a dolog de mi van ha majd utána megzsarol mert kell neki még pénz.
2021. máj. 1. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Van egy olyan lány ismerősöm, akivel innen a szexualitás részből ismerkedtem meg, de nem lett belőle párkapcsolat, mert nem jöttem be neki, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot.


19/F

2021. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kockázat egy normál, bármilyen más partnerkereső oldalon fennáll. Ettől még az esetek minimálisnál is minimálisabb töredékében fordul elő. Attól hogy van 1-2 rémtörténet még nem ez az általánosság. Inkább bosszúzsarolás szokott lenni.

Ne küldj magadról olyan képet amivel zsarolni tud, lemented az előzményeket és kész. Ha meg zsarolni akar elküldöd a pléhbe. A rendőrségen sem kajálnák be ha egy prosti kéthetente bemegy hogy biz' engem megerőszakoltak. A nemi erőszak komoly bűncselekmény, de van annyi rutinja a rendőröknek hogy azonnal észreveszik melyik a valós eset és melyik nem. Utóbbinál a hamis vád miatt a feljelentő is keményen megüti a bokáját.

2021. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol mondok neked egy egyszerű megoldást ha már amúgy is fizetsz érte. Rosszlányok és kész, ott is találni fogsz olyan prostit amelyik jópénzért ép' a te fétised fogja neked szolgáltatni.
2021. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

haat mikor a szopast akartam kiprobalni, felmentem badoora es onnan szereztem egy ferfit. meg a keresztnevet se tudom, nenhogy elerhetoseget, es o se nekem.

F

2021. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt tudom csak ha az összeget nézem ezerszer barátibb :D de lehet az lesz inkább, több de biztosabb
2021. máj. 1. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
ez benne van a pakliban akkor is ha a dizsiben ismerkedsz meg valakivel :D vagy társkeresőn
2021. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fétis miatt találkoztam sráccal,én is az vagyok.

Sokat beszélgettünk,találkoztunk nyilvános helyen és lefektettük a szabályokat.

2021. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!