Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt kalandotok suliban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kalandotok suliban? Esetleg izgultatok már fel nagyon suliban?

Figyelt kérdés
Pl szex, petting, maszti suliban, egyetemen? Vagy hogy annyira felizgultatok, hogy alig bírtátok visszafogni magatokat?

2021. máj. 2. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt orál de ki is vertem a budiban.
2021. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, állandóan kanos voltam és állt a farkam. Jópárszor kivertem a WC-ben.
2021. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben tesiórán jó testhez simuló ruha volt a lányokon és abban tornáztak, mindenféle pózban voltak közben. Az volt, hogy felizgatott.
2021. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesiórán én is felizgultam a lányokra, több jó alakú lány is volt. Jó volt látni alakjukat sportcuccban. :)
2021. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lányok is mesélhetnek nyugodtan.
2021. máj. 2. 15:46
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy tanárnő aki annyira dögös volt hogy egész nap róla fantáziáltam. Az órán folyamatosan állt a farkam. Általában kibírtam a szünetig és kicsaptam a wc-ben, de egyszer sikerült beleélveznem a gatyámba. Nem vette észre senki, de elég kínos volt.

16 évesen összejöttem egy lánnyal, vele elég sok kalandunk volt, persze csak csókolóztunk meg simogattuk egymást ruhán keresztül, de jópárszor sikerült elélveznem szintén gatyába, persze mindig kinevetett

Egyetemen meg kinek ne lenne legalább egy kalandja? :D

2021. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy egyetemen kalandoznak, de én a suli területére értettem, nem a kolira. Az már szűkebb fogalom.
2021. máj. 2. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Hát ha a kolit meg a táborokat nem számítjuk, egyetem épületében csak egy kalandom volt, egy csajjal, akit egyetemi bulin szedtem össze. Belopóztunk az épületbe és az alagsorban elkezdett szopni. Felkelt hogy megdugjam, épp azzal próbálkoztunk hogy hol lenne kényelmesebb, amikor berohant egy nagyobb banda és elkezdett randalírozni. Tőlünk távol voltak de akkora zajt csaptak h jött a bizti őr. Mi jobbnak láttuk lelépni. Végül a kolesz szobában befejeztük.
2021. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy srác akivel, tudtuk mindig kivertük a WC-ben, de voltak análok is néha.
2021. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
volt volt xD
2021. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!