Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostiknak miért jó illatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostiknak miért jó illatú a nemi szervük a hétköznapi lányoknak büdös?

Figyelt kérdés
Nem értem, mit csinálnak jól a prostik, amit a sima barátnő nem ad meg?
2021. máj. 2. 16:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
68%

A taxik is jó illatuak és tiszták a magán autók egy része nem mindig,mert nem volt idő rá a munka házimunka.....melett a gyerekek benne ettek....

A prosti abból él azt tartja karban

2021. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
Megmossák
2021. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Valamelyik barátnőmet háromszor küldtem vissza a tus alá. Negyedikre is büdös volt, kidobtam, mint macskát szarni.
2021. máj. 2. 20:00
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tisztálkodás után is büdös, annak bakteriális fertőzése van.
2021. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Vagy nem tud mosakodni...
2021. máj. 2. 20:24
 36/51 anonim ***** válasza:
94%

#35 az azért megnyugtató hogy csak tolod itt a fantáziáidat elborult pinahiányodban, de életedben nő közelébe nem kerültél és nem is fogsz, hálistennek.

#napiincelnedvesálom

2021. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
86%

"Valószínű akkor a prostik jobban használnak pl. hüvelyöblítőt?"


Hüvelyöblítőt egészséges nőnek soha nem kell használni, sőt, nem is szabad. A punciszag pedig nem a hüvelyből származik, hanem a szeméremajkak között, állottan, levegővel érintkezve lesz egy kis savas szaga csak az alap nedvnek. Normál esetben még akkor is eltűnik a szag, ha valaki csak tiszta vízzel megmossa a punciját. Akinek többszöri mosakodás után kifejezetten büdös, annak egészségügyi baja van.

De igazából nem csodálom, ha veled csak igénytelen nők álltak le.

Én minden szex előtt mosok puncit, de én az a kategória vagyok, aki a hozzád hasonlókat rommá alázva küldi el.

Maradj a prostiknál, láthatóan ők tökéletesen megfelelnek az igényeidnek, és pénzért megéri nekik veled szexelni. Náluk pedig alap, hogy szépen megmosakodva várnak a másik 10 f_@sz után.

2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Most miért bántjátok? Nem írta, hogy hány éves és milyen nő volt az a 20.


A pinaszagból ítélve simán lehet, hogy a kérdező a falu bikája és közmunkásként is a gereblyét támasztva napi 4-5 órát nyomta a Badoo-t meg a Facebookos rajos társkeresőcsoportokat és sem életkorban, sem lepukkantságban, sem súlyban nem válogatott, így összejött neki a 20.


Aztán valaki beintézte 3-400 ezerért valami szakmunkára és a szállás (értsd: fekhely) is ingyen van, ideje meg elinni nem sok van ha heti 5-6 napokat 12-ezik, viszont ha csak heti 1 lányhoz elmegy, már 5 év alatt megvan a 250 prosti.


Arról nem beszélve, hogy ha ennyire rá van fixálódva a pinaszagra, akkor valószínűleg az ágyban nyújtott teljesítményét azzal kompenzálja, hogy úgy nyal, mint Lassie, akkor meg a 20 csaj bőven belefér, mert futótűzként terjedt a híre a faluban.

2021. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
92%

20 barátnő és 250 prosti. Ja, álmodban:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Akkor láttál p...nát utoljára, amikor anyádat meglested öltözés közben.

2021. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Haveromat nem előzöm meg, ő 15 éve prostizik, hetente, most 35 éves. Azt ha kiszámolom 54 hét*15. Ha nem is 800-nál, de 500-nál jár, mert többször is volt egynél. Egy időben versengtünk is, de ő nyert.

Nagyon sokan vagyunk, de mondom nincs ránk írva! Nekünk van pénzünk ilyenre, jól keresünk.

Én azon nevetek, ha valaki kiírja az igazat, nem hiszik el. Hihetetlen, hogy a sok hazugság, ami betett ennek az országnak ide jutott. És azt is furcsálom, hogy igénytelen az, aki prostikhoz jár. Ne tudjátok meg milyen öltönyös faszik állnak sorban a k*rvák háza előtt ;))

Úton, mint a kamionosok, soha nem álltam meg, azok biztos büdösek, meg úgy is néztek ki.

2021. máj. 3. 12:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!