Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyiért vállalnak szūztelení...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vállalnak szūztelenítést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvastam hogy vannak olyan férfik, akikhez többen járnak. Esetleg tudjátok hogy mennyit kérnek el érte?



#Szūztelenítés
2021. máj. 2. 18:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Hát elég csúnya vagy bunkó nárcisztikus lehetsz, ha ingyen nem találsz megbízható,minőségi partnert
2021. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8%
Kérdezö ha te annyira buta vagy, hogy fizetsz a saját szüzességedért, azt meg is érdemled. Ehhez nem tudok többet hozzászólni. Tudod, vannak olyan pasik akik akár 300k-t is fizetnek ha te szűz vagy. Nekem már felajánlkozott 1-2 jelentkező annó, hogy adna ennyit érte.
2021. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem ez egy kamu kérdés, nem hiszem el hogy egy lány ezért tényleg fizetne.

Amúgy írj egy hímprostinak ha ennyire érdekel.

Ha jól nézel ki és jó tested van én ingyen elválallak, bár nem vagyok hímprosti.

2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám, és megbeszéljük mik lennének az igények, s így az ár. Védettségi igazolvánnyal rendelkezem.
2021. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
El is kéne hinnem hogy fizetnének érte? Normál fizetés 200.000 forint, másfél hónapot dolgozna valaki egy alkalomért?🤣
2021. máj. 2. 19:42
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Biztos van aki fizetne neked, de az olyan is: sörhasú 50-es büdös tahó.

Kérdező, komolyan gondolod ezt a dolgot..?


Én szívesen segítek megismertetni veled a szexualitást, ingyen is. Persze ha akarsz érte fizetni, utólag adhatsz borravalót ;-)

2021. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ös Ha valaki fizet a szüzességért, az nm 200-at keres... Akik kérdezték, hogy vihetnek-e első alkalomra, azok a zsebükből húztak volna elő ezt a kis pénzt. Nekem nem ért ennyit, hisz nőként keresek átlag 600ezret havonta, sokan irigykednek, de nekem például nem ért 300-at. Gondolkodj ezen. :)
2021. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Normális pasinak eszébe sem jutna bármennyit is kérni ilyen dologért!

Idősebb, tapasztalt, türelmes pasiknál próbálkozz!

Ha pénzt is kérnél érte akkor Dubajban próbálkozz, ott kaphatod érte a legtöbbet!

2021. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#7-es az hatalmas. Gondolom megadja neki a saját számát, ha a csaj van olyan hülye, hogy jelentkezik. :)

Persze ha nem trollkérdés az egész.

2021. máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lányoknak ez 0 forint, egyszerűen keresnek egy pasit aki tárt karokkal fog várni fülig érő szájjal
2021. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!