Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyiért vállalnak szūztelení...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vállalnak szūztelenítést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvastam hogy vannak olyan férfik, akikhez többen járnak. Esetleg tudjátok hogy mennyit kérnek el érte?



#Szūztelenítés
2021. máj. 2. 18:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én voltam már több szűz lánnyal, de még sosem jutott eszembe, hogy ezért pénzt is kérjek! f.
2021. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnek. Írj rám.
2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves kisasszony! Vállalom,de előbb,írásban,majd szóban érdemes egymásra hangolódnunk. 5.26,amikor a második Pfizer-t kapom,így,olyan 6.10 után-ban érdemes gondolkodnunk.Búvóhely van vagy nekem kellene biztosítanom? Életkori elképzelés? 57 éves férfi vagyok.Várom a választ privátban.Puszi.
2021. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Omg 🤣🤣🤣🤣🤣
2021. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!