Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, amíg nem jöttetek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amíg nem jöttetek rá, hogyan okozzatok magatoknak orgazmust, mikor/mitől hagytátok abba a masztizást?

Figyelt kérdés
Fiúknál kb. az elejétől megy az elélvezés, ami legtöbbször a maszturbálás végét is jelenti, lányoknál ez hogy megy?
2021. máj. 4. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még elég fiatal voltam, nem tudtam, hogy létezik orgazmus. Egyszer a fürdőszobában sikerült addig piszkálni a csiklóm, hogy sikerül. Onnantól tudtam, hogy ha eleget ingerlem magam, akkor ez fog történni. Szóval véletlenül fedeztem fel, és ezért tudtam meddig csináljam.
2021. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pasival volt elso orgazmusom. En nem masztiztam
2021. máj. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez ösztönös dolog nőknél is. 13 voltam, valahol ösztönösen jött hogy csináltam es egyszercsak azt éreztem hogy nagyon jó. Akkor még nem voltam benne biztos hogy ez az orgazmus de egy idő után nyilvánvalóvá vált.
2021. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párommal volt az első orgazmusom.
2021. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most itt miert kell lepontozni?
2021. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!