Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ehez partnert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ehez partnert?

Figyelt kérdés
aki utasítgatna, hogy mit csináljak. "bdsm" szerűt szeretnék csinálni itthon és ő mondaná meg h mit.

2021. máj. 4. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd le 200x, hogy "ehhez"!
2021. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

19L 😂

Csak írásban 😂😂

#domina 😂😂😂


Nincs több kérdésem.

2021. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Előre elnézést kérek, amiért trollnak fogok tűnni, de nem ez a célom. Inkébb csak egy fura világjelenségre hívom fel a figyelmet.

Dugig van a net olyanokkal, aki csak afféle "fotelperverzek", azaz csak írogatni akarnak és csak elképzelik a dolgokat, de a való életben nem akarják vagy nem merik kiélni.

Nekem konkrétan tele van ezekkel a hócipőm. Csak tolom bele feleslegesen az időmet, energiámat és soha nem lesz semmi belőle.

Így ebből a szemszögből nézve amúgy a kérdező rendkívül korrekt, hisz előre jelzi, hogy kizárólag virtuálisban gondolkodik, ezzel így nincs is baj, mert csak az megy bele, akinek ez megfelel.

De sajnos rengeteg emberrel jártam már úgy, akár sima szexualitás, akár perverziók terén, hogy hónapokig szívta a véremet, aztán sosem jött össze a tali. Pedig feneketlen kútba nem szívesen dobálom az időt és az energiát.

Köszönöm, ha elolvastatok és egyben respect a kérdezőnek, hogy legalább előre szól.

2021. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

35 f


Aktiv vagyok

2021. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!