Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem működik a vibrátor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PiciLizii kérdése:

Miért nem működik a vibrátor?

Figyelt kérdés

Nemrég érkezett meg a futár a kis csomagommal, és az egyik vibrátor, ami elemes, nem rezeg. Próbáltam kétféle elemmel is, kétféleképp is beleraktam, szóval még az sem lehet, hogy azért nem jó, mert fordítva tettem bele. Csináltam képet a belsejéről, sőt még az elemről is.:D Valaki esetleg tudna segíteni? (Erről a darabról van szó egyébként: [link]

Ez az első vibrátorom, ezért választottam egy olcsóbbat, illetve ez megmagyarázza a bénázást is.. Fogom így is használni, mert kellemes, de azért jó lett volna rezgéssel.



2021. máj. 4. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy jó irányba tetted bele az elemeket?
2021. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez elég gyenge minőségű, ennyit bírt szívem. 🥺
2021. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2021. máj. 4. 16:18
 4/21 A kérdező kommentje:

#1

Beletettem így is, meg úgy is, szóval valamelyiknek jónak kellett volna lennie.:D

2021. máj. 4. 16:20
 5/21 anonim ***** válasza:
Elvileg a rugó felé kellene hogy álljon az elem lapos fele.
2021. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlfordítottad az érintkezőkön.
2021. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megjavítom 🤤
2021. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Silány minőség, ha kapott egy komolyabb ütést simán elromolhatott. Invesztálj be egy komolyabbra. Én ezen sose sporóltam.
2021. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8

Esetleg tudnál nem elemeset ajánlani? Vagy elemesből jobb minőségűt?

2021. máj. 4. 16:28
 10/21 A kérdező kommentje:

Jelentem, megoldódott a probléma, ha érdekelne valakit.:D

Az egyik elemet a +-os felével felfelé, másikat azzal lefelé kellett belehelyezni.

2021. máj. 4. 16:30
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!