Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan pasik akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik akik fizetnek idegen nők ruháiért?

Figyelt kérdés

Bugyi, harisnya, zokni, ilyesmik...


Ha igen, mennyit?


Félreértés elkerülése végett, nem akarom eladni semmimet csak kiváncsi vagyok ez miért jó nekik!



2021. máj. 5. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, fizetnék, de max 200 forintot!
Férfi vagyok, fizetnék, 5000 forintig is elmennék!
Férfi vagyok, fizetnék, bármennyit megérnének nekem!
Férfi vagyok, dehogy fizetnék ezért!
Nő vagyok, eladnám a cuccaimat.
Nő vagyok, lenézem az ilyen pasikat...
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hádában kilóra kapod XD
2021. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom nekik használt kell :)
2021. máj. 5. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azok is használt cuccok :D
2021. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jogos... :D
2021. máj. 5. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem fizetnék ezért az interneten, lehet hogy egy farok árulja őket és lánynak adja ki magad kamuprofillal stb..


Max egy olyantól vennék akit ismerek de 500 forintnál többet nem adnék érte, mondjuk így sincs érteleme mert akkor már inkább meg dugom és a bugyija id rajta volt.. Nekem csak bugyi úgy kellene ha elcsornám egy sexy csajtol

2021. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis..Férfi vagyok..

Ha kell egy bugyi stb,akkor max dugás után elcsórom,minek kélne fizetnem a bugyiért?Xd

2021. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyrészt félénk férfiak fizetnek érte akik nem mernek vagy nem tudnak kapcsolatba lépni egy nővel. szagolgatják, kiverik rá, etc...
2021. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm... egy kategóriát elfelejtettél bevonni a szavazásba, amibe én is beletartozom


Én vagyok az, aki fehérneműket viszek a szeretőimnek: amikor utána találkozunk, olyankor beindít ha abban várnak 😋


El tudnék hozni akárhány bugyit amit hordtak, de minek? Nekem ők kellenek, nem a ruháik

2021. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 fun fact: akitől vette egy kamu lány volt, és a bugyit férfi hordta
2021. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fürdőruhás lányok a gyengéim, de semmi örömöt nem okozna, ha valakinek a fürdőruháját megkapnám.
2021. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!