Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek,asszonyok szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,asszonyok szoktatok meztelenül napozni! Szeretitek megmutatni magatokat? Hol szoktatok így napozni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon szoktam,de nem a magamutogatás a cél
2021. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meztelenül nem szoktam.
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt már hogy így napoztam itthon, de akkor senki se látott
2021. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Mikor ideköltöztünk mesélte az előző tulaj hölgy milyen jó a kert, nem lehet belátni, ő szeretett ott meztelenül napozni.


Szomszédok első grillpartin csillogó szemmel mesélték hogy igen az előző tulaj mindig meztelenül napozott :-)

2021. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Monokinizni szoktam, tangában. Itthon, ha olyan helyen laktam a kertben, v. anno a tengerparton, ott úgyse ismert senki.
2021. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak a fiatal csajok szeretnek bugyi nélkül napozni?érettebb anyukák,ti hogy vagytok ezzel?Vagy család elött már nehezebb levenni a bugyit?nyilván a legtöbb nőnek tabu,tudom
2021. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem szoktam.

Mások előtt főleg nem, de még egyedül sem szeretek pucéran lenni.

2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 bár csaj már nem vagyok, nő igen, itthon amikor nagyon meleg van simán vagyok meztelenül. De direktbe sose mutogatom magam, ha vki becsönget felveszek egy felsőt, ami ápol és eltakar. Napozni viszont jobban szeretek úgy.

#5-ös voltam.

2021. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, tóparton, ahol nem látnak.
2021. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak meztelenül napozom. Ahol csak lehet. Pontos címet nem írok...

41N

2021. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!