Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért hazudják hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudják hogy az igazi penisz jobb mint egy vibrátor?

Figyelt kérdés
A legkeményebb farok se veheti fel a versenyt a leggagyibb vibratorral. Se méretben se tudásban se teljesítményben se megbízhatóságban vagy rezgésben. Miért nem ismerik el a nők hogy a vibrator a legjobb dolog az ágyban a férfit meg csak azért tűrik meg hogy valahogy fenttartsák a kapcsolatot ...

2021. máj. 5. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
92%
Te nő vagy, akit még nem dugtak meg rendesen soha, vagy pasi, akinek dingja nincs, milyen a szex női oldalról? Az biztos, hogy nem sok fogalmad van a jó szexről.
2021. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a vibrátor nem adja, a tököm se akar tárggyal szexelni, baromi lohasztónak tartom és tökre elmegy tőle a kedvem. Ha nincs pénisz akkor már inkább a kezem, de szexelni jobban szeretek, mint önkielégíteni.
2021. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
98%
Mert ott van körülötte az ember is, azért jobb a pénisz. És ezt most még csak nem is érzelmeskedésből írom, egyszerűen jobb valakit még ölelni, csókolni, bújni, érezni.
2021. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%

Én nem "egy farokkal" vagyok együtt, hanem egy pasival akinek már a jelenlététől is beindulhatok:)

A párom sokkal többet tud nyújtani, mint egy rezgő kis f*s.

Nem tudom te hogy vagy vele, de egy vibrátor nem fog puszilgatni/simogatni, nem fog biztonság érzetet nyújtani, sem megdícsérni, sem összebújni velem.

2021. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
94%

Egy vibrátorral nincs meg a kölcsönös szerelem és vágy.

Egy vibrátor nem tud csókolni.

Egy vibrátor nem tud ölelni.

Egy vibrátor nem tud tapizni.

Egy vibrátor nem tud beszélni.

Egy vibrátor nem tud nyalni.

Egy vibrátor nem tud spontán lenni.

Egy vibrátor nem tud szerepjátékozni.

Egy vibrátor nem tud játékszereket bevetni.

Szóval akkor miben is jobb egy vibrátor? Igen, vannak pocsék férfiak (eleget meséltek a barátnőim), akiknél még egy vibrátor is jó, de egy eszköz meg se közelíti azt, amit egy valódi partnerrel átélhetsz.

2021. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez abban az esetben igaz, hogyha nem megfelelő partnerről van szó, nyilván ha az ember számára nagyon vonzó emberrel van, akkor az sokkal jobb, mint a vibrátor. De egy olyan, aki nem mozgatja meg az embert semmilyen téren, annál jobb a maszturbálás.
2021. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

csak mert pusztán fizikai érzetre intenzívebb tud lenni egy jó fajta vibrátor és lehet könnyebben, gyorsabban elélvezek vele, mint partnerrel, az nem azt jelenti, hogy a vibrátor összességében jobb lenne és azt preferálnám.


hús vér emberrel, akivel megvan a kémia, figyel rám és jó az ágyban (meg neadjisten még szeretem is, akkor végképp) összehasonlíthatatlan az érzés egy vibrátorral szemben.. lelkileg sokkal másabb egy ilyen pasi farkát érezni, ami még belém is tud élvezni, meg külön örömet okoz, hogy ez a partneremnek is fizikailag jó érzés egy vibrátorral szemben.


persze, néha fel tudja dobni a szexet, ha közben bevetünk valami szexjátékszert is, de ha le kellene, tuti, hogy a vibrátorról mondanék le a farokkal szemben

2021. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
81%
Jajj, már megint itt van ez a dilinyós? :)
2021. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Ezek mind érzelmi válaszok....

Én maga a puszta szex, az orgazmus miatt kérdezem.

Nem az ölelgetés meg biztonság meg a többi hülyeség , csak szex...

Amikor egy gagyi vibrátortól is rángatózva élvez a nő , egy pasitól meg csak unalmasan fekszik...

2021. máj. 5. 15:55
 10/62 A kérdező kommentje:
#5 véletlenül a méretet kihagytad ...
2021. máj. 5. 15:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!