Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azért fájt ennyire mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fatedtohateyoulove kérdése:

Azért fájt ennyire mert elvesztettem a szűzessegem?

Figyelt kérdés
A barátom a péniszét a hüvelyembe helyezte félórás izgatás után, de kb csak a pénisze eleje volt bent, én felkialtottam a fájdalomtól. Majd megpróbáltuk mégegyszer és ugyanígy jártunk. Utána a lepedőn vér volt. Én pedig szűz voltam. A kérdésem az lenne hogy normális hogy ennyire fájt, márcsak kb 3 centitől is vagy velem van a baj?

#szüzesség #Szüzhartya
2021. máj. 5. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Az sosem normális, ha fáj a szex. Az első alkalomnál oké, ha egy kis feszítő érzést érzel, kellemetlen egy kis ideig. De ha konkrétan fáj, akkor valamit nem jól csináltok.

Lehet, hogy érdemes lenne egy-két lépést visszább lépni. Pettingeljetek sokat, és a behatolást akkor próbáljátok meg újra, amikor Te minden porcikáddal ezt akarod.

2021. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nekem is fájt, szűk vagy te is, valószínűleg a szűzhártyád is vastag volt. Van ilyen.

Lehet, hogy néhány alkalmat még meg fogsz érezni, de jobb lesz fokozatosan.

2021. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez így szerintem nem normális. A szüzesség elvesztése kellemetlen, égető, feszítő érzés, és talán jár némi fájdalommal is, de korántsem akkorával, hogy attól a nő felkiáltson, maximum felszisszen kicsit. A szexre mentálisan is készen kell állni, mert különben az izmok képesek leblokkolni és nem beengedni a "látogatót". Lazulj el, a párod pedig próbálja az ujjával először + síkosító, ha nem megy. És beszéljetek róla kommunikáljatok arról, hogy mi, hogy jó a másiknak.
2021. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon fel voltam izgulva, nedves voltam, kívántam is, mégse ment be nekem se, csak a 3-4. alkalommal. Úgy, hogy egy alkalommal többször is próbáltuk. És fájt nagyon. Nem kiáltottam fel meg nem vérzett, de emlékszem, kb az egyik legfájdalmasabb élménynek maradt meg. Vagyis emlékszem, hogy akkor aztgondoltam, de ma már nem emlékszem magára a fájdalom érzésére, csak arra, hogy milyen izgalmas élmény volt. 5-10 alkalommal még nehezebben ment be utána is, már nem fájt annyira, mint elsőnek. Aztán évek múlva már a legizgatóbb érzés, amikor picit kellemesen feszít a behatolás!


Légy magaddal türelmes, pettingeljetek sokat, legyen meg a bizalom. Lazuljatok el, merj önmagad lenni előtte, nyugidj meg. Menni fog az. Egyszer túlesel rajta, fájni fog, mert valószínűleg szűk vagy és a szűzhártyád is erős, de ha odafigyel rád a barátod, jó emlék marad az is :)

2021. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
de, bizony lehet normális a viszonylag erősebb fájdalom, van akinek (pl nekem ilyen volt) vastagabb a szűzhártyája...
2021. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt, nemcsak az első, hanem utána is egy darabig nehezen ment. Amit tudtok tenni: legyetek együtt minél többször, gyakoroljatok. Nekem ezt tanácsolta anno az orvos. Türelem.
2021. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vastag, te meg szűk vagy akkor ez igy is fog maradni: fájdalom. Voltál első szex előtt nőgyógyásznál? Lehet van valami kondilómád vagy akármi más gond
2021. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt, pedig kb egész napos előjáték volt. A mai napig nagyon szűk vagyok.


Férjem előző baràtnőjének kb. alig fájt, de ő később se szűkűlt rendesen vissza, gondolom lazábbak voltak az izmok.


De pl.nem véreztem egy picit sem.

2021. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!