Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fleshlight műpuncit érdmes venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight műpuncit érdmes venni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Vagy többet érek egy prostival?

2021. máj. 5. 22:24
 1/7 anonim válasza:
64%
Hát ha már ilyen eszközökhöz akarsz folyamodni mindenképpen, akkor megéri, de úgy összességében nem.
2021. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, érdemes. Szeretem, jól kielégít és bármikor ott van, amikor megkívánom. Ha érdekel infó, írj nyugodtan.
2021. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, milyen élményre vágysz. Azért azt te is beláthatod, hogy egy műpunci és egy hús-vér lány között óriási különbség van, az utóbbi javára. Nekem pl. fontos a találkozás, a testi kontaktus, a csók, a vetkőzés, a beszélgetés. Ezeket egy műpuncitól nem kapom meg. A műpuncit egy haveromnál próbáltam ki egyszer, de nekem túl ingerszegény volt a dolog. Ennyi erővel magamnak is verhettem volna... De mindenkinek más jön be.
2021. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Lányként biztos vagyok abban, hogy nem fog neked valós élményeket nyújtani. Inkább maradj a prostinál.
2021. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs nő akkor nagyon megéri. Leírhatatlan érzés hogy milyen jó egy ilyet dugni
2021. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes! Nagyon is!!! Barátnő mellé is változatosságnak. Első alkalomból még ne szűrj le következtetést. Én úgy tapasztalom, h ezt is meg kell tanulni jól kezelni, mint egy új nőt. Elsőre is fantasztikus, de ha "tanulod", akkor még tovább fejleszthető az élvezet vele.
2021. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a kérdésre másik felére a válasz. Régen prostikhoz jártam, mai ésszel a fleshlight sokkal jobb. Itt sztem az a kérdés, hogy milyen életszakaszban vagy. Ha a cél a minél több nő, akkor a prostik, ha a saját otthoni élmény, akkor a flesh!
2021. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!