Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszlányok.hu milyen "elven"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu milyen "elven" működik szerintetek? Van egy lány, aki mondjuk így akar pénzt keresni és beregisztrál, majd havidíjat fizet az oldal működtetőjének? Mert az olyan, mint az illegális strici szakma. Mármint az oldal részéről.

Figyelt kérdés

A minap ezen gondolkoztam, hogy ez elvileg illegális, nem? Mert nem is a saját telefonjukon érheted el hanem valami emeltdíjas ami le is húz jól. Meg amúgy ha megyek egy lányhoz pl, akkor tartanom kell attól, hogy nem a lány nyit ajtót, hanem valami verőember vagy ilyesmi?

Bocs ha hülyeséget kérdezek, de talán túl sok amcsi filmet néztem, de attól érdekel, hogy milyen elven működik a dolog.köszi előre is. 🤔



2021. máj. 6. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

beregisztrál, fizet az oldalnak

nem látsz ott emeltdíjas számot, a lány, vagy a telefonos lány veszi fel

rontaná az üzletét, mert van értékelő rész


hülyeségeket kérdezel, de ez van

2021. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy hirdetési oldal, felületet biztosít azoknak, akik szexpartnert keresnek. Szexpartner és masszázs kategóriában adhat fel hirdetést bárki. Napi díj van: ahány napot hirdetsz, annyit fizetsz. Az oldalon tilos szexuális szolgáltatást hirdetni, ezért nem fogsz ott árakat látni. Az oldal a hirdetők tevékenységéért nyilván nem vállal felelősséget, csak a felületet biztosítja a hirdetéshez és az értékelésekhez. Verőemberre egyáltalán nem kell számítani.
2021. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Verőemberre nem kell számítani, főleg pesten nem. Max a közelben lehet, pár házzal esetleg utcaval arrebb, de ha fizetsz annyt amennyit megbeszéltek és nem erőszakoskodsz, nem esik bántódásod. Én a lány hangja , illetve első benyomás alapján el szoktam dönteni hogy iratokat viszek e (egy személyi nalam szokott lenni mindig , mert 18 eves letemre 16-nak nezek ki), volt mar olyan hogy a csaj hangja nagyon nem volt szimpatikus, iratokat sem mertem vinni, de vegul semmi para nem volt és életem egyik legszebb elmenye volt :DD
2021. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgyanaz az elve mint pl. a Jófogásnak, ő itt egy eladó azt adja el.... te meg vevő vagy.. saját telszámát használja mindegyik. Nincsenek emelt díjas számok. Csupán egy meglévő felületet használnak a hírdetők annak a bizonyos dolognak a hirdetésére. Felhasználóként való regisztráció teljesen ingyenes.
2021. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!