Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap életemben először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap életemben először meglátogattam egy örömlányt, viszont nem engedte, hogy fizessek. Miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus ágyról ágyra járós típus, de tegnap valamiért olyanom volt - szükségem volt egy hölgyre, bárminemű körítés nélkül.

- Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy abszolút nem vagyok gyakorlott a témában.


Lényeg a lényeg - egy órára mentem, és úgy alakult, hogy aktusra nem került sor (igazából nem is hiányzott) - hanem egy kellemes, elnyújtott petting után, végig orálisan kényeztettem, amit érezhetően nem vetett meg (bár ugye, ki tudja...). Ezután nagyon jót beszélgettünk, még vagy egy jó órát.


Épp menni készültem, öltözködtem, amikor odanyújtotta a korábban az éjjeli szekrénykéjére helyezett anyagi javadalmazását, ezzel a szöveggel: "Nagyon jól éreztem magam, ezzel most ne sérts meg!"


Szó szót követett, de lényeg, hogy végül nálam maradt az összeg. Meghitten elbúcsúztunk, és megállapodtunk, hogy hamarosan újra találkozunk.


A mai napon kaptam tőle egy sms-t, amiben újfent leírta a tegnapiakat, illetve, hogy várja a hívásomat. (Ez mondjuk meglepett, mert számomra erősen áthágja a maximális diszkréció határait.)


Ti jártatok már így? Ennyire szánalmasnak tűntem vajon, vagy csupán egy remek marketing fogás részéről? Menjek bele egy efféle, úgymond "kapcsolatba"? Mik lehetnek a kockázatai, hátulütői?


Mi lehet a célja? Nem tartom magam se túlzottan jóvágású faszinak, se különösebben jó szeretőnek.


Köszi! F/30



2021. máj. 6. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert éjjel történt, amikor aludtál.
2021. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Bejössz neki, ő is ember, nem bábúnak használtad, emberséges voltál! Jól érezte magát veled!
2021. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Köszönjük a mesét Andersen bácsi~ <3
2021. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Én el lennék ilyen szeretővel, akit addig nyalhatok,még szeretném.

Az aktus része már nem annyira fontos.

2021. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nálad is kevesebb tapasztalatom van a témában (huszonéves lányként a barátomon kívül még csak nem is csókolóztam mással) és a leírtak alapján simán lehet, hogy tényleg jól érezte magát. Lehet felüdülés voltál a sok tahó után, akiknek nem fontos az ő élvezete, neked pedig láthatóan az volt. A célja nem tudom, hogy mit lehet, de szerintem nem tartott téged szánalmasnak, sőt. Lehet valóban szimpatikus voltál neki, lehet csak szeretné, ha visszajáró vendég lennél.
2021. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Tiszta romantika...


Ha mégis lenne igazságmagva, és valaki futtatja a hölgyet, semmiképp ne menj bele kapcsolatba

2021. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Kinyaltál egy prostit? Lehet tudta hogy szükséged lesz még a pénzre.
2021. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen férfit akarok, aki jó hosszan nyal, és nem kell aktus <3
2021. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyenek jönnének mint te rohannék örömlánynak. 😀
2021. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Azért hogy majd a nemibeteg gondozóban tudj mivel fizetni.
2021. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!