Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akiknek érzékeny a csiklójuk:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek érzékeny a csiklójuk: ti milyen vibrátort preferáltok?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek mondhatom magam, mert van hüvelyi orgazmusom, de néha napján kívánom a csiklóit is. Az ujjaimmal ki tudom elégíteni magam, de mással nem igazán megy.

Próbáltam már kb. mindent. Párnán lovaglást pl, de az nekem csak kellemetlenül dörzsöli, mintsem izgassa. A nyalással ugyanez, nagyon nehezen tudok elmenni, nagyon ki kell tapasztaljon a partner és akkor sem mindig sikerül - ezért a (jó) ujjazást előnyben részesítettük mindig.


Eddig egy vibrátort próbáltam, a nyuszi fazont. Az a része, amely a hüvelyembe ment tök jó volt, de az eleje valami borzalmas. Hiába öntöttem rá egy liter síkosítót, hiába voltam extrém kancás, egyszerűen fájt ahogy ott érintette a területet és rezegtette.

Nem mondom, hogy el vagyok keseredve, de ha már veszek egy vibrátort úgy vagyok vele, hogy minőségit veszek. Annak nem sok értelmét látom, hogy minden típusból vegyek a legolcsóbb fajtából, és majd csak jó lesz valamelyik.


Szóval ezért kérdezném, hogy nektek, akiknek érzékeny a csiklójuk és nem tűr meg mindenféle érintést, milyen vibrátort használtok ami tényleg kellemes érzést vált ki?



2021. máj. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Követem, mert ugyanez a helyzet velem is, és még nem mertem vibrit venni (szintén jó minőségűt akarok venni, de ha mégse jó a csiklóm miatt akkor kidobott pénz)


Ha valaki privátban ír konkrét tippet a Kérdezőnek, azt kérem szépen hogy nekem is írja meg ♥

2021. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es:

Sajnálom, hogy te is így vagy vele :/ azért remélem, hogy téged normális privátok is betalálnak, mert nekem eddig 2 jött, és az egyik baromság (amire egyébként választ adtam a kérdésben) a másik pedig egy túl diszkrét masztival kapcsolatos információt akart kiszedni belőlem...

2021. máj. 6. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

A legtutibb az elektromos fogkefe.

Nekem csak csiklóorgazmusom van.

Volt egy idősebb pasim, ő mutatta meg nekem, azóta is használom, sőt több barátnőmnek is elmeséltem, azóta mindegyik vett magának.

Próbáltam már én is vibriket, de ez mindegyiknél jobb!

Max pár perc alatt garantált orgazmus...

Volt hogy dugás közben is használtuk, na az meg a csúcs

2021. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!