Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok között ritkábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok között ritkábban fordulnak elő lábfétisesek mint pasik között és ha igen akkor szerintetek miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nők aszexuálisak.
2021. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Határozottan úgy látom, hogy igen. Máshogy működnek náluk a hormonok, az agyműködés is. Ha van lábfétis náluk, akkor szerintem a leszbikusoknál inkább jobban van.
2021. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem ritkább az, csak mi nem akarjuk idegennel csinálni, csak a partnerünkkel, nem zaklatunk senkit, nem írjuk ki sehová, nincsenek gusztustalan dolgaink ezzel kapcsolatban.
2021. máj. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert a női végtagok sokkal fázósabbak (erre orvosi statiszika van), és az, hogy a hidegre érzékeny sokszor jelenti azt is, hogy még az érintésre is. Én a saját lábamhoz is nagyon ritkán érek, mert nagyon csikis, és irritáló érzés. De több kolis társam volt, akik télen 20 zokniba voltak, és nyáron is legalább egybe aludtak.


Másfelől nektek a látvány sokkal többet jelent, mint nekünk, akiknek az érzelmek és érintés a legfőbb vágyfokozó.

2021. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerűen a csajokat más fétis érdekli (ha érdekli).


[link]

2021. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg azért egy fiú/férfi láb általában nem túl vonzó látvány. Így ki se tud alakulni náluk szerintem.
2021. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Most miért mondasz ilyet!? Nekem pasikét tök szép lábam van. :)
2021. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
20%
Amint hazaér a munkából már veszem le a cipőjét és szaglászom a lábát és kinyalogatom a zokni szöszöket a lábujjai közül
2021. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rihe ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy működik ez a fétis, de ha úgy hogy az ellenkező nem lábai jönnek be és nem unblock az összes, akkor azt mondanám hogy tübb a férfi lábfétises mert a női láb szebb
2021. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt lábfétises barátnőm,nála ez abban nyilvánult meg,hogy állandóan a lábával kellett,hogy foglalkozzak..Érdekessége volt,hogy női viszonylatban nagyon nagy lába volt.Mindig szopatta a nagylábujját,nyalatta a talpát,vagy maszíroztatta,de gyakran kiverte nekem a talpaival,aztán le kellett nyalnom a spermámat róla.Addig nem érdekelt,de ezek az élmények engem is lábfétisessé tettek és a sperma nyalása biszexé.F
2021. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!